Blog

Zaproszenia ślubne diy

Zaproszenia ślubne diy – od czego zacząć zabawę?

Przeglądasz masę gotowych zaproszeń ślubnych, ale nic konkretnego nie wpadło Ci w oko? Może czas przyjrzeć się głębiej zagadnieniu, takiemu jak zaproszenia ślubne diy? Bądź kreatywną i zadziałaj sama w tym temacie! A nuż, coś fajnego, unikatowego uda Ci się stworzyć? Coś czego nikt jeszcze nigdy nie widział?

Zaproszenia ślubne Diy – co to znaczy?

Wiele osób jeszcze nie wie co znaczy sam skrót DIY, dlatego wyjaśniamy! DIY to w skrócie Do it Yourself, czyli tłumacząc na nasz język polski – zrób to sam! Więc idąc tym tropem – zaproszenia ślubne DiY to nic innego, jak własnoręcznie wykonane zaproszenia ślubne. Jak się zabrać więc za robienie takich zaproszeń? Podpowiadamy i inspirujemy – zostańcie z nami!

Zaproszenia ślubne eko

Rodzaj tych zaproszeń ślubnych w 2017 roku to jakieś istne szaleństwo! Tak, tak – wiemy, że za nimi szalejecie, bo chwalicie się tym, poprzez wszystkie Wasze media społecznościowe. Co jest w nich takiego super? Może to, że są one wynikiem recyklingu? Czyli są przetworzone i przyjazne dla środowiska, a przy tym pomysłowe i miłe dla oka. Na przykładzie tych oto zaproszeń, możecie stwierdzić czy Wam się podoba taki styl czy też nie. Według nas jest to super sprawa! Raz, że są dosyć tanie w wykonaniu, dwa ekologiczne, trzy świetnie pasują do tegorocznych trendów, czy ślubu w stylu boho…. A Wam się podobają?

Zaproszenia ślubne boho – jak je samemu zrobić?

O ile zaproszenia ślubne eko nie są tak trudną do ogarnięcia rzeczą, tak trochę gorzej nam to wychodzi, w przypadku zaproszeń ślubnych boho. Dlaczego? Ano dlatego, że styl boho rządzi się swoimi prawami! I nie każdy umie to od siebie odróżnić. Charakteryzują się dużą ilością nadrukowanych kwiatów, wstawkami z koronki, frędzlami, lub łapaczami snów, czy indiańskimi piórkami. Są przyjazne dla oka i podobają się niemalże każdemu! Można je bardzo łatwo zrobić samemu – wystarczy mieć pomysł, drukarkę i kilka dodatków w postaci wstążek czy koronkowych tasiemek. W dodatku, co ciekawe można je łączyć ze stylem eko – jak? To bajecznie proste – zaopatrzcie się w papier ekologiczny i koperty oraz „organiczne” sznurki i przyklejcie na nie nadrukowane, gotowe karty. To proste, zaufajcie nam!

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – czy można je samemu zrobić?

Jasne! Tylko potrzebować będziesz do tego albo dobrej drukarki, albo niedrogiej drukarni, która Ci to ładnie wydrukuje! Pomysłów w tym przypadku jest bardzo wiele. Możecie zrobić sobie np. kolaż z Waszych zdjęć i na nim umieścić tekst, albo po prostu na zwykłej karcie przykleić zdjęcie i na zaproszeniu ślubnym dać tekst. Możecie również wydrukować zdjęcie, a na odwrocie napisać słów kilka! Do wyboru, do koloru! To Wy decydujecie, jak będą wyglądały Twoje zaproszenia ślubne diy! Czy będą unikatowe, zrobione przez Was samych, czy kupicie gotowe w sklepie? Dajcie znać, na jakie się zdecydowaliście? Jesteśmy mega ciekawe!

 

 

 

 

 

1 Comment
  • Karmka
    27 czerwca 2017 at 09:40

    Świetny pomysł! ja na swój ślub także zamawiałam zaproszenia DIY na Amelia Wedding, byłam baaardzo zadowolona, zaproszenia były cudowne tak jak te na zdjęciach!!!! Pozdrawiam 🙂

Post a Comment