Blog

Trendy ślubne 2018 - zaplanuj modny ślub i wesele (kolaż redakcja, fot. Anna Kara)

Trendy ślubne 2018 – zaplanuj modny ślub i wesele

Trendy ślubne 2018

Jakie ślubne trendy 2018 będą królować w tym roku? Po jakie kolory, style i inspiracje sięgać w zbliżającym się sezonie? Podpowiadamy, jakie będą najgorętsze trendy ślubne 2018!

  • Romantyzm – to jeden z przodujących trendów, który zdaje się nie wychodzić ze ślubnej mody. Lekkie romantyczne wesela z delikatnymi sukniami to zdecydowany hit. W tym trendzie króluje róż, pastele i oczywiście biel.
  • Minimalizm – dla par młodych szukających czegoś prostego i nowoczesnego, proponujemy trend minimalistyczny. Królują tu eleganckie szarości, chłodne pastele oraz proste formy – wszystko jednak w najwyższej jakości i z doskonałych materiałów.
  • Hippie – powrót do lat 70-tych to idealny trend dla wszystkich miłośników stylu boho. Znajdziemy tu przede wszystkim koronki, eklektyzm i kwiatowe motywy, ale nie brakuje także rustykalnej nuty.
  • Industrial – to styl dla tych, którzy cenią odwagę i nowoczesność z nutą vintage. W tym stylu zderzają się delikatne koronki i kwiatami z surowym betonem i metalowymi konstrukcjami. Możemy np. zorganizować wesele w ogrodzie, do którego wstawimy metalowe, surowe krzesła i stoły, nadając miejscu miejski charakter.
  • Galmour – to trend dla tych, którzy cenią sobie elegancję i szyk rodem z lat 20-tych i 30-tych ubiegłego stulecia. To stylistyka, która wymaga doskonałego wyczucia stylu, aby wszystko wyglądało jak zapięte na ostatni guzik.
Trendy ślubne 2018, od lewej: romantyzm, minimalizm, hippie, industrial, glamour (fot. pinterest, kolaż redakcja)

Trendy ślubne 2018, od lewej: romantyzm, minimalizm, hippie, industrial, glamour (fot. pinterest, kolaż redakcja)

Suknie ślubne 2018 trendy

Jakie suknie ślubne będą królować w 2018? Przede wszystkim te, które doskonale wpiszą się w opisane powyżej trendy. Modne suknie ślubne 2018 to przede wszystkim romantyczne, koronkowe i zwiewne kreacje, ale obok nich znajdziemy również klasyczne, cięższe suknie o prostych fasonach, w których detale tworzą niepowtarzalne dekoracje. Znajdą się propozycje dla minimalistek oraz tych, które marzą o przepychu w najlepszym znaczeniu tego słowa. Możesz więc z powodzeniem sięgnąć zarówno po suknię po mamie lub babci, jak i wybrać nowoczesną kreację, która najlepiej podkreśli twój styl.

Fryzury ślubne 2018

Trendy ślubne 2018 to również oczywiście fryzury. W tym sezonie możemy postawić na jedną z dwóch skrajnych propozycji. Pierwszą z nich będzie jak najbardziej naturalny look, w którym prym wiodą loki i swobodnie rozpuszczane włosy. Takie fryzury wpisują się przede wszystkim w trend romantyczny oraz hippie. Z drugiej strony wspaniale będą prezentować się gładkie upięcia i koki, które swoją stylistyką nawiążą do szykownego glam czy miejskiego industrializmu. Minimalistki mogą postawić na proste, eleganckie koki lub kucyki.

Bukiety ślubne 2018

Jeśli chodzi o modne bukiety ślubne na ten rok, to zdecydowanie stawiamy na nieregularne kształty, kontrolowany florystyczny chaos oraz – z drugiej strony – minimalizm. Modne będą zwłaszcza wyraziste oraz ciemne kolory, ale nie zabraknie również delikatnych pasteli oraz pięknych monochromatycznych bukietów z przewagą zieleni. Możesz odważyć się i wybrać nietypowe kwiaty oraz liście, np. karczoch, kwiat kapusty czy liście eukaliptusa.

No Comments
Post a Comment