Blog

Suknie ślubne topshop

Suknie ślubne topshop

Wiedziałyście, że Topshop wypuściło na rynek nową linię ubrań pod nazwą

Suknie ślubne topshop

suknie ślubne Topshop? Nie?! To teraz już wiecie, a jeśli jesteście dalej w szoku i nie możecie w to uwierzyć, już Wam wyjaśniamy o co chodzi! Zobaczcie co ma do zaoferowania modna sieciówka, która dostępna jest u nas niestety tylko online!

Topshop – linia ślubna

Niedawno, bo dopiero w kwietniu, sieciówka topshop wypuściła kompletnie nową linię –  ślubną, zarówno dla panien młodych, jak i druhen! Dodatkowo dochodzą do tego jeszcze buty topshop i koronkowa bielizna, idealna tego dnia! My już się zakochałyśmy!

Topshop online

I chociaż znana marka zamknęła niestety swój jedyny sklep w Warszawie, kolekcja ślubna pojawiła się oczywiście online i już cały modowy świat zawrzał! Te piękne kreacje oraz dodatki ślubne zachwyciły niejedną pannę młodą i jej druhnę! Koniecznie musicie ją poznać! Do nabycia online lub ofc na Zalando.pl. Tam w sumie znajdziecie wszystko czego potrzebujecie! Nie wierzycie? Same się przekonajcie!

Fresh #TopshopBoutique pieces made for a fresh season ahead ?#TopshopStyle #TopshopBoutique

A post shared by Topshop (@topshop) on

Topshop sukienki

Jakie są w takim razie te suknie ślubne z topshop? Przede wszystkim eleganckie i uniwersalne! Nie są to klasyczne bezy, księżniczki lub syrenki. Są to proste, lejące, najczęściej koronkowe suknie ślubne, dopasowane do każdego rodzaju sylwetki oraz do każdej okazji! Chociaż według nas, najlepiej sprawdzą się na stylizowanym ślubie w duchu boho lub przyjęciu z okazji ślubu cywilnego.

Topshop dodatki

Nie tylko suknie ślubne z topshop nas zachwyciły, przyjrzyjcie się również dodatkom! Oprócz białych sukien ślubnych i kreacji z falbanami dla druhen, Topshop przygotował także dodatki ślubne takie jak – koronkowa bielizna czy wygodne buty z zapięciami. My jesteśmy zachwycone i czekamy aż tylko pojawią się dodatkowo ślubne garnitury dla panów! A Wam jak się podobają? Myślicie, że nadadzą się na ślub? Dajcie znać, koniecznie chcemy dowiedzieć się, jakie jest Wasze zdanie na temat suknie ślubne topshop.

 

Suknie ślubne topshop Suknie ślubne topshop Suknie ślubne topshop Suknie ślubne topshop Suknie ślubne topshop Suknie ślubne topshop

No Comments
Post a Comment