Blog

Suknie do ślubu cywilnego

Suknie do ślubu cywilnego – czym się kierować przy zakupie?

Suknie do ślubu cywilnego – jak powinny wyglądać? Jakie są utarte schematy? Czy biała sukienka to konieczność? Jeśli te pytania spędzają Wam sen z oczu, zapraszamy do lektury!

Suknie do ślubu cywilnego – jak powinny wyglądać?

Planujesz ślub cywilny, ale nie wiesz jaką sukienkę tego dnia powinnaś założyć? Chciałabyś, tak jak przystało na prawdziwą Pannę Młodą, oczarować wszystkich swoją kreacją? Wcale Ci się nie dziwimy. To wspaniały, szczególny dzień dla każdej kobiety! Dlatego nie musisz stresować się tym, co mówią inni. Idź za głosem serca i wybierz taką sukienkę, jaka Ci się najbardziej podoba! W tym dniu to Ty musisz czuć się najlepiej na świecie. A jeśli to uczucie będzie Ci towarzyszyło w długiej, białej sukni – czemu nie?

 

Suknia ślubna – ślub cywilny

Jak POWINNA wyglądać suknia ślubna na ślub cywilny? Przede wszystkim powinna być elegancka i adekwatna do sytuacji. Najlepiej jeśli byłaby w kolorze białym, ale nie musi. Nasze mamy, jak jeszcze kiedyś bez ślubu cywilnego nie można było wziąć ślubu kościelnego zakładały zupełnie inne sukienki, w zupełnie innym kolorze niż biały. Ale jeśli Twój ślub cywilny będzie tym jedynym i chcesz mieć białą suknię – możesz zaszaleć. A jeśli myślisz, że będziesz źle wyglądać tego dnia, postaw na skromniejszą wersję białej sukni ślubnej na ślub cywilny.

 

Ślub cywilny – prosta, elegancka suknia

Marzy Ci się skromna, ale bardzo elegancka suknia ślubna na ślub cywilny? Mamy dla Ciebie małą podpowiedź. Sprawdź tę opcję >>Sukienka koszulowa << z beżowymi dodatkami. My jesteśmy nią zachwycone. W dodatku jeśli połączycie taką kieckę ze szpilkami w kolorze nude, eleganckimi kolczykami, gładką fryzurą i mocno czerwonymi ustami, gwarantujemy, że będziecie wyglądać obłędnie!

Suknia ślubna - ślub cywilny

Koronkowa suknia ślubna na ślub cywilny

Marz figurę modelki? A może idealne wcięcie w tali i pupę jak Kim Kardashian? W takim razie polecamy postawić na koronkową suknię ślubną do samej ziemi. Podkreśli wszystkie Wasze kształty, uwydatni co trzeba i sprawi, że goście oniemieją z zachwytu. Jeśli lubisz bardzo obcisłe kroje, koniecznie rozpuść włosy i daj się ponieść falom. Jeśli zaś chcesz odjąć sobie kilku kilogramów – postaw na skromnego ale bardzo gustownego, niskiego kucyka. Do tego białe szpilki, kopertówka i subtelna biżuteria.

Suknie do ślubu cywilnego

Skromna, krótka suknia – idealna na ślub cywilny

Odchodzisz od stereotypów, jednak na swoim ślubie chcesz wyglądać idealnie, niekoniecznie za sprawą długiej sukni na ślub cywilny? W takim razie postaw na krótką suknię w kolorze białym. Może to być długość do kolan, za kolana, do łydki, przed łydkę, do wyboru do „koloru”. Grunt, żeby nie była za krótka! Pamiętaj, tego dnia masz wyglądać pięknie, ale też elegancko, a przede wszystkim perfekcyjnie!suk

Suknie do ślubu cywilnegonia ślubna na cywilny

 

 

1 Comment
  • Weronika
    2 stycznia 2018 at 12:42

    Według mnie nie ma większego znaczenia, czy ślub jest cywilny czy kościelny. Najważniejsze, by panna młoda czuła się w tym dniu pięknie. Reszta to detale:) Moja szwagierka do ślubu szła w sukni Nabla. Kreacja była elegancka i zarazem kobieca.

Post a Comment