Blog

Sukienka dla chrzestnej

Sukienka dla chrzestnej

Mieliśmy już kilka tematów o wyborze sukni dla Panny młodej, mamy panny młodej, teraz więc czas przyjrzeć się głębiej zagadnieniu – sukienka dla chrzestnej! Jeśli stoicie przed takim właśnie wyborem, koniecznie sprawdźcie nasze propozycje! Może uda Wam się podpowiedzieć swoim chrzestnym jak mogą się ubrać na Wasz ślub i wesele?

Sukienka dla chrzestnej

Tak w zasadzie sukienka dla matki chrzestnej niczym szczególnym nie musi różnić się od sukni dla mamy panny młodej… Fakt – nie może aż tak zachwycać, żeby przypadkiem nie przyćmić blasku zarówno Panny młodej jak i jej mamy, ale jeśli chodzi o fason, czy kolor, nie ma tutaj większej filozofii. Wszystko zależy od tego jaką chrzestna ma budowę ciała, jaki kolor karnacji, oraz oczywiście kolor włosów! Dlatego do dzieła!

Sukienki dla matki chrzestnej

Na początek musimy przewertować kilka sieciówek z sukienkami. Wiadomo – nie pójdziemy do młodzieżowej Zary, Bershki czy też H&M’u, ale np. SOLAR, SIMPLE C.P, By Insomnia, Mohito lub Mango – prędzej. Ale jeśli szukacie czegoś naprawdę nietuzinkowego, czego raczej nie znajdziecie w zwykłej sieciówce, polecamy przejść się po salonach sukien ślubnych! Nawet nie wiedziałyście pewnie, że tam też można znaleźć sukienki okazjonalne! I to nawet bardzo fajne!

Sukienka dla matki chrzestnej na wesele

Jak powinna wyglądać? Przede wszystkim powinna być elegancka i z klasą. Nie powinna być w kolorze białym ani czarnym. Nie powinna mieć trenu, dużej ilości materiału, warstw, koła, halki itp. To zarezerwowane jest dla Panny Młodej. Strój dla matki chrzestnej powinien być dopasowany do jej sylwetki oraz fryzury. Jeśli Twoja chrzestna ma bardziej krągłe kształty – niech postawi na dopasowaną sukienkę, kończącą się za kolano, ewentualnie z jakimś małym paskiem w talii. Jeśli chodzi o kolor – prosta zasada – jeśli jest blondynkom, najlepiej jej będzie w granacie, butelkowej zieleni czy też w chabrowym odcieniu. Jeśli jest jednak brunetką – może zaszaleć z różami, beżami, fioletem a nawet delikatnym błękitem. Musi wiedzieć, że sukienka, którą właśnie założyła to ta! I Ty musisz jej w tym pomóc 🙂

Jeśli szukasz inspiracji, jaka sukienka na wesele dla chrzestnej będzie najbardziej odpowiednia, wejdź na Zalando.pl > tutaj link < Zobacz, która Ci się podoba, pokaż ją swojej chrzestnej, wybierzcie rozmiar, zamówcie, przymierzcie i jeśli to nie będzie to – zwróćcie. Na darmowy zwrot jest ponad 90 dni! Możecie więc śmiało wybrać wiele sukienek i później je przymierzać! Jesteśmy pewne, że chrzestna znajdzie dla siebie wymarzoną sukienkę na wesele!

 

No Comments
Post a Comment