Blog

Ślub zimą

Ślub zimą

Ślub cywilny zimą

Decydując się na ślub zimą, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszym z nich jest możliwość krótkiego oczekiwania na dany termin w Urzędzie Stanu Cywilnego, ponieważ zdecydowanie mniej Par planuje taką uroczystości w zimowe miesiące. Ponadto oznacza to także większy wybór sal weselnych, a także więcej wolnych terminów w promocyjnych cenach. Na tego typu okazje możemy trafić również podczas wyboru fotografa, Dj czy zespołu, co z pewnością zdecydowanie obniży koszty uroczystości. Warto także dodać, iż nie tylko z naszej perspektywy, ale i gości ślub stanie się wyjątkowym wydarzeniem, które wyryje się w pamięci na lata.

Ślub zimą suknia

Wiele przyszłych Pań młodych stawia sobie pytanie: ślub zimą co ubrać? Wbrew uprzedzeniom ten wybór nie jest wcale taki trudny. Jeśli chodzi o fasony sukien ślubnych to nadal mogą być one identyczne jak na uroczystości w cieplejsze dni. Warto jednak zadbać o to, by posiadały one dodatkową ocieplaną podszewkę, która uchroni nas przed przeziębieniem. Dodatkowo powinna ona mieć możliwość odpinania, gdyż taka opcja z pewnością sprawdzi się podczas weselnych zabaw do białego rana. Organizując ślub w zimę, pamiętajmy także o ciepłym bolerku, kurteczce, narzutce lub innym okryciu wierzchnim, które podczas pobytu na dworze zapewni nam ciepło.

Ślub zimą buty

Planując zamążpójście w mroźne dni buty na ślub cywilny zimą, wydają się nie lada wyzwaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż na rynku obuwniczym istnieje nie wiele białych modeli na taką uroczystość. Nie ma się jednak czym przejmować, ponieważ salony ślubne są przygotowane na taką możliwość. Warto więc od razu udać się do nich po buty na ślub zimą. Jeśli natomiast chodzi o ich fason, należy brać pod uwagę przede wszystkim naszą własną wygodę, dlatego już od lat doskonale sprawdzają się krótkie botki z futerkiem, bądź dłuższe dopasowane muszkieterki na obcasie. Poniżej prezentujemy trzy przykłady idealnych modeli na tę zimową okazją.

No Comments
Post a Comment