Blog

Jakie stoły na wesele?

Jakie stoły na wesele?

Stoły na wesele

Okrągłe stoły wesele

Stoły na wesele to jeden z najczęstszych dylematów współczesnych Par Młodych. Problematyczny podczas ich wyboru jest kształt, to znaczy: koło czy prostokąt? Jedno jest pewne okrągłe stelaże to z pewnością wiele praktyczniejszy oraz wygodniejszy model, przy którym usadzimy gości. Dzięki swojej budowie pozwala on na uczestnictwo w rozmowie wszystkim znajdującym się przy nim weselnikom, a nie tak jak w przypadku prostokątnych stołów, gdzie jest to możliwe jedynie z osobami siedzącymi po naszej lewej czy prawej stronie. Ponadto są one też dużo wygodniejszą rozwiązaniem, pozwalającym nam na swobodne poruszanie się po sali weselnej. Warto również dodać, że przepięknie wyglądają na nich winietki na wesele pozwalające gościom na łatwe odnalezienie swoich miejsc.


Słodki stół na wesele

Zastanawiasz się, czym zastąpić swojski stół na wesele? Wbrew pozorom nie jest to wcale aż takie trudne. Wystarczy wygospodarować odrobinę miejsca na sali weselnej, w którym doskonale prezentował się będzie słodki stół wesele. Warto także pamiętać, by znajdował się on w widocznym miejscu tak, by każdy mógł swobodnie do niego podejść. Jeśli spełnimy te kryteria, z pewnością z chęcią odwiedzą go nie tylko małe pociechy, ale również ich dorośli rodzice. Nie da się również nie zauważyć, iż jest on po prostu idealnym uosobieniem delikatności, elegancji i stylu, które nie jednemu z gości zapadną w pamięci.

Wiejski stół wesele

Stół wiejski na wesele jest często miłą niespodzianką dla gości mieszkających w mieście, gdyż mogą na nim skosztować domowych wyrobów takich jak kiełbasy, szynki, chleba czy smalcu. To właśnie one powinny znaleźć się na nim w szczególności. Pozostała część jego menu zależy od m.in. od regionu, w którym odbywa się przyjęcie. Jeśli natomiast chodzi o koszta, to stół wiejski na wesele cena zaczyna się już od 500 zł (łącznie z przysmakami). Często jednak Młodzi wybierają droższe warianty, nie ma w tym nic dziwnego, gdyż znajduje się na nich wówczas dużo więcej wiejskich przysmaków. A jakie są Wasze pomysły na stoły wiejskie na wesele?

Stół prezydialny wesele

Stół przeznaczony dla młodych jest najważniejszym miejscem na sali weselnej. Warto więc odpowiednio zadbać o jego umiejscowienie i dekorację. Przede wszystkim nie może być ona zbytnio przesadzona, tak by goście skupili się na Parze Młodej, a nie na dekoracji stołu prezydialnego. W tej sytuacji z pewnością doskonale sprawdzi się na przykład wyższy delikatny wazon z kwiatami oraz różnego rodzaju szykownymi zdobieniami.No Comments
Post a Comment