Blog

buty ślubne na niskim obcasie

Buty ślubne na niskim obcasie

Niskie buty ślubne – nowy trend wśród panien młodych

Jesteś właśnie w trakcie poszukiwania butów ślubnych i zastanawiasz się, jakie wybrać? Wysokie szpilki, buty na platformach, lordy, sandały, a może bardzo modne w tym sezonie kitten heels? Ostatnia propozycja wychodzi na prowadzenie na listach ślubnych trendów. Kitten heels to nic innego jak buty niskim obcasie. Zadajesz pewnie pytanie, czy buty ślubne na niskim obcasie to dobry pomysł? Otóż tak! To pomysł wręcz doskonały! Dlaczego? Oto kilka powodów:

Buty ślubne na niskim obcasie  – dla kogo?

Która panna młoda może sobie pozwolić na buty ślubne niskie? Właściwie każda z nas, ale trzeba uważać. Wszystko zależy od naszego wzrostu oraz od sukni. Jeżeli jesteś niska, a twoja suknia to model sięgający do ziemi na tyle, że nie widać twoich stóp, to jest to raczej nietrafiony wybór dla ciebie. Jeżeli jednak niska panna młoda zdecydowała się na suknię krótką, to kitten heels są jak najbardziej w porządku. Wysokie kobiety mogą pozwolić sobie na niskie buty ślubne właściwie w każdym przypadku. Buty ślubne na niskim obcasie sprawią, że nie dodadzą sobie centymetrów wzrostu, ale nadal będą to eleganckie obcasy, o jakich marzyły.

buty ślubne na niskim obcasie

Niskie buty ślubne / fot. ebay.co.uk, myweddingguides.com, greenweddingshoes.com

Buty ślubne damskie na niskim obcasie- dlaczego je kochamy?

Kitten heels mają wiele zalet. Po pierwsze w świecie modny stały się prawdziwym hitem, więc mogą stanowić modny dodatek do twojej sukni ślubnej. Po drugie charakteryzyją się niesamowitą wygodą. Z racji tego, że nie są takie wysokie jak większość standardowych butów ślubnych, sprawią, że bez problemu wytrzymasz w nich całą ceremonię wraz z weselem. Nie będziesz musiała się martwić o dodatkowe buty na zmianę. Do wyboru masz wiele ciekawych modeli niskich butów ślubnych, które z pewnością przypadną ci do gustu. Wystarczy przejść się do salonów ślubnych i zapytać o buty ślubne na niskim obcasie, a otrzymasz morze możliwości. Warto też zajrzeć do sklepów internetowych.

Czy buty ślubne na niskim obcasie wydają ci się trafioną opcją? Skusisz się?

No Comments
Post a Comment