Blog

biała sukienka na wesele: czy to wypada?

Biała sukienka na wesele: czy to wypada?

Biała sukienka na wesele: czy to wypada? W tym poście robimy wielki focus na frazę „biała sukienka na wesele”! Jak myślicie, czy wypada tego dnia taką założyć? Jak można przerobić naszą ulubioną, białą sukienkę żeby nie zagrażać Pannie Młodej tego dnia? Poznajcie 5 naszych sprawdzonych sposobów! Do dzieła!

# 1 Biała sukienka na wesele: czy to wypada?

Według nas, tego dnia, biała sukienka jest zarezerwowana tylko i wyłącznie jednej pani, a raczej pannie. Ale, jeśli kupiłaś i zakochałaś się w swojej, może warto zastanowić się, co zrobić, żeby jednak ją założyć, nie robiąc przy tym konkurencji Młodej? Pierwszym sposobem będzie makijaż. Pewnie wiesz, że tego dnia, panna młoda, ma bardzo wyrazisty make up, prawda? Nie maluj się więc tak mocno jak ona. Lub podkreśl usta mega czerwoną szminką, tak, aby w żadnym stopniu nie przypominać panny młodej, ze ślubnego kobierca.

biala-sukienka-stylizacje-2

#2 Biała sukienka stylizacje + fryzura

Drugą opcją jest znalezienie odpowiedniej fryzury! Zrezygnuj z upięcia niczym Panna Młoda. Postaw na coś bardziej luźniejszego. Jeśli masz bardzo długie włosy może elegancki, „ulizany” kucyk? Jeśli krótkie, może romantyczne, wakacyjne fale? W każdym razie, jak ognia unikaj upięć stricte weselnych. Daj tego dnia Pannie Młodej się wykazać.

biala-sukienka-stylizacje

#3 Biała sukienka i kontrastowe dodatki

Spróbuj dobrać do białej sukienki np. pudrową marynarkę, albo beżowy trencz? Pewnie w kościele będzie chłodno, więc taka „narzutka’ będzie w sam raz! Dodatkowo możesz zaszaleć z kontrastującymi butami, np.  w złotym lub brązowym kolorze… Pannie Młodej nie wypada założyć słomianych sandałków na koturnie tego dnia, ale Ty możesz, co nie?

biala-sukienka-na-wesele-czy-to-wypada-3

#4 Czarno biała sukienka na wesele i jakie dodatki?

A może postaw na klasykę – Black&White? Ta opcja sprawdza się w każdej sytuacji! Np. do białej sukienki dobierz czarne, wiązane szpilki, a na górę załóż skórzaną ramoneskę! Na usta nałóż np. fioletową bądź pomarańczową szminkę i weselny look gotowy! Jako goścć na wesele, niekoniecznie musisz trzymać się kanonów idealnych dodatków do białej sukienki. Odrobina wyobraźni jeszcze nikomu nic złego nie zrobiła.

biala-sukienka-na-wesele-czy-to-wypada2

#5 Biała krótka sukienka na wesele i kolorowe dodatki

Najlepszą opcją będzie jeśli zrezygnujesz z długiej, białej sukienki do ziemi, a postawisz na krótką, białą sukienkę i fikuśne dodatki. Weźmy na tapetę np. koronkową, białą sukienkę Chi Chi London. Jest piękna prawda? A kto powiedział, że takiej białej sukienki na wesele nie wypada założyć? Możesz! Tylko zadbaj o to, żeby za bardzo nie odwracała wzroku od Panny Młodej na weselu. Dobierz do niej np. fajne sandałki, w kolorze brudnego złota. Na nią zarzuć lekki pudrowy lub w odcieniu khaki płaszczyk. Jako biżuterię nałóż na siebie dużą kolię, bądź zastąp ją ozdobnymi kolczyki, postaw na eleganckie fale i wyrazisty makijaż. Pokaż klasę i styl, a jesteśmy pewne, że zachwycisz swoim wyglądem każdego dookoła i nikt nie zarzuci Ci, że nie wypada tego dnia zakładać białej sukienki na wesele!
Biała sukienka na wesele: czy to wypada? Biała sukienka na wesele: czy to wypada? Biała sukienka na wesele: cBiała sukienka na wesele: czy to wypadazy to wypada? Biała sukienka na wesele: czy to wypada? Biała sukienka na wesele: czy to wypada? Biała sukienka na wesele: czy to wypada? Biała sukienka na wesele: czy to wypada?

 

 

 

No Comments
Post a Comment