Blog

jaki kolor sukienki dla świadkowej

Jaki kolor sukienki dla świadkowej jest najbardziej odpowiedni?

Zastanawiając się jaki kolor sukienki dla świadkowej wybrać, warto zapamiętać podstawową zasadę. A mówi ona, że to Panna Młoda ma decydujące zdanie w tej kwestii. Pamiętajmy więc, by słuchać dokładnie jej wytycznych związanych z wyborem sukienki. Jeśli jednak nie sprecyzuje ona dokładnego koloru naszej kreacji oto kilka rad na ten temat.

Jaki kolor sukienki dla świadkowej – niebieski, zielony

Kolor zielony kojarzy nam się z osobami życzliwymi, oddanymi oraz wzbudzającymi sympatie. Jeśli więc chcemy być podporą dla zestresowanej Panny Młodej kreacja w odcieniach pistacji, seledynu i groszku jest świetnym wyborem. Natomiast dla osób twórczych, zorganizowanych, wiernych i szczerych idealna będzie stylizacja w kolorze niebieskim. Pamiętajmy, by wybierać jego jaśniejsze odcienie, gdyż ciemne tony nie są odpowiednie dla świadkowej.

Jaki kolor sukienki dla świadkowej – różowy, fioletowy

Dla Pań wrażliwych, z dobrą intuicją doskonałym wyborem będzie sukienka w kolorze wrzosowym lub liliowym. Natomiast w kwestii odcieni różu warto unikać tych krzykliwych wersji i postawić na pastelowe tony. Nie jest on jednak zbyt często wybierany, gdyż symbolizuje chwiejność uczuciową. Co nie wróży dobrze przyszłym małżonkom.

Jaki kolor sukienki dla świadkowej – srebrny, złoty

Jeżeli jesteśmy osobami pewnymi siebie i nieuznającymi porażek to z pewnością złoty kolor sukienki jest dobrą opcją. Pamiętajmy jednak, by przed jej zakupem skonsultować nasz wybór z Panną Młodą.
Jednym z najbardziej odpowiednich odcieni sukni dla świadkowej są wszystkie tonu szarości oraz srebra. Kojarzą się one z cennym kruszcem, który z pewnością charakteryzuje kobiety odważne i odpowiedzialne. A jaki kolor sukienki dla świadkowej Wam najbardziej przypadł do gustu?

No Comments
Post a Comment