Blog

dopasowana sukienka

Dopasowana sukienka na wesele

Czerwona dopasowana sukienka

Dopasowana sukienka od lat niezależnie od koloru jest uznawana za obowiązkowy must have garderoby każdej kobiety. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż to właśnie ona idealnie podkreśla walory kobiecej sylwetki, nadając jej przy tym seksapilu oraz charakteru. To dzięki niej bez względu na okazję będziemy czuły się pewne siebie w swojej stylizacji. Taka jest również czerwona sukienka dopasowana założona na uroczystość weselną. W zależności od naszego gustu możemy zestawiać ją z przeróżnymi akcesoriami w kolorze złotym, srebrnym, czarnym, cielistym lub po prostu czerwonym.


Czarna sukienka dopasowana

Sukienka czarna dopasowana lub po prostu mała czarna od lat jest ponadczasowym elementem garderoby idealnym na każdą okazję. Mogą ją nosić kobiety o różnych typach sylwetki od szczupłych, aż po pulchne kształty. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ czarna sukienka dopasowana do figury optycznie ją wyszczupla i wydłuża, nadając jednocześnie naszej kreacji elegancji oraz szyku.


Biała dopasowana sukienka

Wielu stylistów odradza wybór białego koloru sukienki na wesele, będąc gościem. Jednakże wbrew pozorom nie jest to wcale faux-pas, ponieważ to czy taka dopasowana sukienka na wesele jest odpowiednia, zależy od jej modelu i kroju. Często możemy spotkać się z jej prostymi wersjami lub posiadającymi oryginalne wykończenia w innym kolorze. W przypadku takich sukienek możemy śmiało założyć je na ślub oraz wesele, oczywiście po urozmaiceniu ich odważnymi, a także wyrazistymi akcesoriami. Z pewnością dodadzą one naszemu zestawowi kobiecości i lekkości.


Długa dopasowana sukienka

Każda sukienka etui niezależnie od fasonu zawsze idealnie podkreśla kobiece kształty. Jeśli jednak uwielbiamy jej dłuższe modele, to nic nie stoi nam na przeszkodzie, żeby włożyć ją na uroczystość weselną. Świetnym wyborem z pewnością będzie kreacja z dodatkowym rozcięciem na nodze, gdyż pozwoli nam to na swobodę ruchów podczas tańca na parkiecie. Jednakże decydując się na długą dopasowaną sukienkę, musimy także zwrócić uwagę na jej kolor, który powinien być wyrazisty. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ żadna z nas nie chciałaby zdublować sukni Panny Młodej.


No Comments
Post a Comment