Blog

zespoły weselne czy dj na wesele?

Zespoły weselne czy dj na wesele? Wybieramy najlepszą opcję!

Jesteśmy pewne, że nie raz zastanawiałyście się czy lepiej brać zespoły weselne czy dj na wesele, prawda? Oj tak, to dylemat wielu z nas. Ale postaramy się Wam pomóc w wyborze. Chociaż troszkę, ociupinkę!

Zespoły weselne czy dj na wesele? Oto jest pytanie

Każdy nie raz pewnie zetknął się z takim dylematem, zespół czy DJ na wesele…. Niestety coraz więcej takich rozterek mają młodzi i wcale im się nie dziwimy. Też się nad tym zastanawiamy. Dlatego dzisiejszy post jest nietypowy, bo nie chcemy Wam mówić co macie wybrać. To jest tylko i wyłącznie Wasza decyzja. Po prostu pokażemy Wam, jak wyglądają imprezy z dj na wesele, jak z zespołami na wesele. Jakie piosenki na weselach są śpiewane i czy w ogóle można wtedy usłyszeć przyśpiewki weselne! To co, zaczynamy?

Zespoły na wesele

Jeśli nie znacie żadnych poleconych zespołów, a właśnie jesteście w trakcie poszukiwań, wiemy jaki to jest kłopot! Niestety, nie znając repertuaru i nie słysząc na żywo, jak śpiewa dany zespół weselny, nie jesteśmy w stanie określić, czy będzie nam się to podobało, czy też nie. Zapewnienia internautów również za bardzo nam nie pomogą, bo każdy patrzy tego dnia na co innego. Innemu podobają się weselne piosenki w stylu disco polo, inny woli jazz lub lata 80. Zasada jest prosta, musisz iść na jakieś wesele, zobaczyć jak się bawią goście, przesłuchać repertuar i dopiero podjąć decyzję. W ciemno nie polecamy podpisywać umowy! Przecież tego dnia, musicie się dobrze bawić!

Dj na wesele – jaka jest różnica?

Często młodzi, chcąc być bardziej pewni co do repertuaru i jakości wykonywanych utworów, decydują się na DJ na wesele. Jest to też jakaś fajna alternatywa, bo piosenki będą zgodne z oryginałem, nie będą się niczym od nich różnić. Jednak zawsze to poczucie, że DJ niegdyś grał na dyskotekach nie na imprezach, gdzie bawią się goście w różnym wieku. Często bywa też tak, że DJ nie jest w stanie porwać tłumu, tak samo jak w przypadku dobrej kapeli. Nie widzi co w duszy gra gościom, a także nie chodzi między stołami z biesiadnymi przyśpiewkami, co jest niekiedy bardzo fajnym elementem spajającym rodzinę… DJ puści praktycznie wszystko co zechcecie, dlatego pamiętajcie, żeby nie zrobić z wesela dyskotekowej listy życzeń, bo wtedy może okazać się, że co drugi gość będzie chodził i prosił o piosenkę zamiast bawić się do tego, co aktualnie leci z głośników!

Zabawy weselne – czy zespół lepiej się na tym zna?

DJ na weselach to nadal nowość w naszym kraju. Bardziej utarło się, że to zespół zabawia gości na weselu poprzez np. wszystkim znane zabawy weselne. DJ, z racji tego, że zazwyczaj występuje solo, ma mniejszą ochotę zabawiać tak liczny tłum, później dalej pracować. Lub po prostu nie zna zbyt wiele fajnych zabaw. Ale nie zawsze tak się dzieje! Znamy też parę DJ-ów, którzy podobno rozkochują w sobie tłum podczas zabawy weselnej!
Jeśli więc nie możecie zdecydować się czy zespoły weselne czy dj na wesele, niżej umieszczamy filmiki z Youtube i Vimeo. Może uda Wam się znaleźć jakiś kompromis?

No Comments
Post a Comment