Blog

Zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne – jak dobrze na nich wyjść?

Dzisiaj focus na zdjęcia ślubne, jak ładnie na nich wyjść? Jaki dobrać do nich makijaż? Jakie dodatki? Co zrobić aby pan młody pasował do panny? Na te wszystkie pytania postaramy Wam się odpowiedzieć, zostańcie z nami – koniecznie.

Zdjęcia ślubne

Zastanawiacie się nad sesją ślubną po przyjęciu weselnym? Zdjęcia ślubne w plenerze to fantastyczna zabawa! W takim razie podpowiemy Wam co zrobić, żeby na zdjęciach ślubnych dobrze wyjść, fotograf ślubny nie miał za dużo problemów z ustawianiem Was, a zdjęcia w albumie na zdjęcia ślubne był wyjątkowy i przepiękny! Zaczynamy!

Fotograf na ślub

Przede wszystkim zacznijmy od znalezienia idealnego fotografa na ślub, który wie o co chodzi w tej dziedzinie! Przejrzyjcie dokładnie jego portfolio, jakie zdjęcia robi, czy jest w stanie zrobić takie o jakich marzycie itp. Dobry fotograf powinien zrobić wszystko żebyście tego dnia wyglądali najpiękniej na świecie! Ale Wy też możecie mu w tym pomóc! Jak? To bardzo proste! Jeśli wybieracie się na zdjęcia ślubne w plenerze koniecznie weźcie ze sobą dodatki i akcesoria. Jakieś fajne gadżety, dzięki którym łatwiej Wam będzie obrać jakąś tematykę sesji. Jeśli nie macie nawet welony czy bukietu, i stoicie tak po prostu w stroju, zdjęcia mogą, ale nie muszą być piękne! Nawet jeśli fotograf będzie najlepszy na całej kuli ziemskiej! Bo tu nie chodzi o kadry, tu chodzi o to, żeby było co pokazać na zdjęciu, a wiele par o tym zapomina i później fotograf ma bardzo duży problem wykrzesać coś z tej pary. Najlepiej jeśli na plener Panna Młoda będzie miała bukiet i suknie ślubną, Pan Młody butonierkę i pełen strój, razem z poszetką i spinkami do mankietów! Oraz Panny – nie zapominajcie o makijażu i nienagannej fryzurze! To też jest bardzo ważne na sesji zdjęciowej!

Śmieszne zdjęcia ślubne

Ślubne zdjęcia wcale nie muszą być poważne, pozowane czy bardzo eleganckie! Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak fajnie można podejść do sesji zdjęciowej z wykorzystaniem ‚ślubnych’ dodatków! Spójrzcie na to zdjęcie:

Para na tę sesję przyszła bardzo przygotowana, dlatego też ich zdjęcia są ciekawe i zarazem śmieszne! Jeśli i Wam zależy na takim efekcie, poszukajcie, wypożyczcie kilka gadżetów i działajcie! Nie zawsze fotograf ma w swojej torbie na aparat takie dodatki! Tym bardziej, że raczej by się nie zmieściły, nie sądzicie? Dlatego jeśli bardzo chcecie aby Wasze zdjęcia ślubne stanowiły niesamowitą pamiątkę, którą uwiecznicie w albumie ślubnym, koniecznie pamiętajcie do dodatkach, makijażu i „porządku na głowie”, no chyba, że macie burze pięknych loków, której nie trzeba okiełznać do zdjęć 🙂

 

 

 

No Comments
Post a Comment