Blog

Tiulowe suknie ślubne

Tiulowe suknie ślubne

Tiulowe suknie ślubne to niekwestionowane królowe wśród wszystkich sukien! Wybierają je najczęściej panny młode, które chcą poczuć się jak prawdziwe księżniczki! Czemu tiul tak bardzo przekonuje do siebie rzeszę kobiet? Czemu nieustannie się w nim zakochujemy? Gdzie znaleźć najładniejsze kreacje z tiulem w roli głównej? Zostańcie z nami, mamy dla Was masę inspiracji!

Tiulowe suknie ślubne

Gdzie ich szukać? Oczywiście w internecie! Jeśli nie możecie znaleźć typowo tiulowych sukien ślubnych, koniecznie wpiszcie w wyszukiwarkę suknia ślubna w stylu księżniczki, lub suknia ślubna z tiulem! Jesteśmy pewne, że od razu coś znajdziecie. My stawiamy w tym roku na propozycje od Pronoviasa, Violi Piekut oraz Laurelle. Te suknie jak dla nas są rewelacyjne! Świetnie podkreślają kobiecość i są przy tym baaaardzo eleganckie!

 

Suknie ślubne z tiulu

Czym charakteryzują się suknie ślubne wykonane z tiulu? Przede wszystkim tym, że mają nieraz bardzo dużo warstw! I nie potrzebne im koło, które dodaje objętości. Jeśli chcecie zaszaleć, wystarczy kilka warstw tiulu i po sprawie, Wasza suknia będzie wyglądała jak z prawdziwego, wiedeńskiego balu!

 

Suknie ślubne z tiulem

Jeśli nie lubicie typowych bez, możecie przyjrzeć się modelom z domieszką mniejszej ilości tiulu. Na przykład suknie ślubne z tiulem tylko od pasa w dół. U góry może być np. romantyczna koronka lub dekolt w kształcie serduszka z marszczonych warstw. Do wyboru do koloru! My jesteśmy zakochane w tiulowych warstwach i w tym jaką objętość one powodują! Uwielbiamy suknie w stylu księżniczki oraz te proste w kształcie dzwoneczka, które sprawiają, że nasza sylwetka jest lekka i smukła.

Tiulowe suknie ślubne to oczywiście HIT wszech czasów, ale w tym sezonie królują jednak proste koronki, jeśli jednak zależy Wam na tych starszych modelach, koniecznie sprawdźcie „mniej oklepane” salony sukien ślubnych. My wychodzimy z założenia, że nie trzeba zawsze iść z duchem czasu, trzeba iść za głosem serca!

 

 

No Comments
Post a Comment