Blog

Suknie ślubne Gali Karten

Suknie ślubne Gali Karten

Suknie ślubne Gali Karten

Suknie ślubne Gali Karten 2017 to hit, w którym zakochał się cały świat. To właśnie one dzięki swoim romantycznym i kobiecym krojom przypadły do gustu niemalże każdej przyszłej Pannie Młodej. Warto również dodać, iż ich izraelska projektantka stworzyła je z myślą o kobietach szukających ponadczasowych, eleganckich oraz zmysłowych fasonów sukien ślubnych. A takie właśnie są jej modele, wśród których dominują głównie tak zwane kroje typu ,,A”, świetnie wyglądające na wszystkich typach sylwetki. Jednakże poza nimi nie da się nie wspomnieć o autorskim modelu projektantki w stylu Bridal Couture, skupiającym się na pokreśleniu talii oraz odważnym odsłonięciu dekoltu. Te i inne suknie ślubne Gali Karten możecie zobaczyć poniżej.

Koronkowe suknie ślubne

Nie da się nie zauważyć, iż niemalże każda suknia ślubna z nowej kolekcji projektantki posiada przepiękne koronkowe zdobienia. Zaczynając od pojedynczych elementów w okolicach talii, czy biustu, aż po misterne konstelacje na całych sukniach. Poniżej prezentujemy jedną z tego typu kreacji ślubnych od Gali Karten.

Zwiewne suknie ślubne

Luźna oversizowa odzież to w tym sezonie hit wśród pokazów mody światowej sławy projektantów. Zaletą zwiewnych fasonów ubrań jest w szczególności ich niezwykle przepuszczający powietrze materiał, pozwalając nam na swobodę ruchów w każdym kroku. Są one również bardzo wygodne, dzięki czemu coraz więcej kobiet wybiera je na lato. Nic więc dziwnego, że w kolekcji ślubnej Gali Karten nie mogło zabraknąć i tego kroju sukienek. Wybranie właśnie tego typu kreacji na uroczystości ślubne latem z pewnością pozwoli nam na komfort bez zbędnego przegrzania ciała pod suknią.

Tiulowe suknie ślubne

Tiulowe suknie to klasyka wśród mody weselnej. Jednakże takie suknie ślubne Gali Karten zostały urozmaicone w przeróżne designerskie, ale nie zbytnio odkrywające ciało rozcięcia. Jedne z nich znajdują się wzdłuż nogi Młodej, inne zaś z tyłu kreacji. Taki dodatek z pewnością pozwoli nam dodatkowo na wygodne poruszanie się oraz zabawę weselną do białego rana.

No Comments
Post a Comment