Blog

suknia ślubna syrena

Suknia ślubna syrena: dla kogo jest najlepszym wyborem?

Suknia ślubna syrena dla kogo?

Suknia ślubna syrena składa się z dopasowanego do górnych partii kobiecego ciała gorsetu, a także spódnicy, rozszerzającej się w okolicy ud, tworząc rozkloszowany dół, często wydłużany o dodatkowy tren. Jej rozszerzenie nie może zaczynać się jednak zbyt nisko, najlepiej około 10-15 centymetrów poniżej najszerszego miejsca bioder. Chodzi tu oczywiście o zachowanie naturalnych proporcji sylwetki w kształcie klepsydry oraz swobodne poruszanie się. Tak dopasowana suknia ślubna świetnie prezentuje się na figurze z naturalnymi krągłościami w okolicach bioder i biustu, a także dużym wcięciem w talii. Jeśli więc mamy taką sylwetkę, to z pewnością dopasowana długa sukienka będzie na nas przepięknie leżała. W przypadku zaś Pań o węższych biodrach efekt może być wręcz przeciwny, gdyż ich ciało może zniknąć w krzywiznach spódnicy, jaką posiada rybka.


Suknia ślubna typu syrena czyli jak wyszczuplić sylwetkę?

Suknia ślubna dopasowana do figury ma za zadanie ją otulić i podkreślić jej zmysłowe krzywizny. Wszystko to jednak zależy między innymi od odpowiednio dopasowanego do sylwetki gorsetu. Pamiętajmy więc, by nie za bardzo on nas opinał, tak byśmy mogły swobodnie chodzić, jeść czy tańczyć. Z kolei w przypadku kiedy Panna Młoda obawia się odstającego brzuszka, warto zainwestować dodatkowo w bieliznę korygującą, wysmuklającą wszelkie niedoskonałości w tych okolicach. Ponadto warto podczas wyboru modelu takiej kreacji należy wystrzegać się poprzecznych marszczeń, warstw, a także plisów w pobliżu pośladków, które najzwyczajniej w świecie optycznie nas pogrubią. Ich zupełnym przeciwieństwem są natomiast marszczenia poprowadzone po skosie i asymetrycznie, wizualnie wyszczuplające naszą figurę.


Suknia ślubna syrena koronka

Suknia syrena ślubna to model będący uosobieniem elegancji, z nutą luksusu. To jak bardzo będą się one rzucały w oczy, zależy jednak od tkaniny, rodzaju dodatków i jej ozdobników. Już od kilku sezonów króluje wśród nich koronka, znajdująca się w górnych partiach ciała, która wraz z zapięciem na małe guziczki bądź kobiecym wycięciem na plecach prezentuje się wyśmienicie. Jednakże podczas wyboru takich akcesoriów warto pamiętać o umiarze tak, by cała stylizacja była stworzona w dobrym guście.

No Comments
Post a Comment