Blog

suknia ślubna princessa

Suknia ślubna Princessa czyli klasyk z dziecięcych marzeń

Suknia ślubna Princessa 2017

Suknia ślubna Princessa to najpopularniejszy krój sukienki dla Panny Młodej. To model, który z pewnością pozwoli Ci poczuć się jak księżniczka, podczas ceremonii ślubnych. Posiada dopasowaną górę, najczęściej stanowi ją gorset. Od pasa w dół jest ona bardzo rozkloszowana, ponieważ przeważnie jest oparta na kole i składa się z wielu warstw materiału. Jej charakterystyczne boczne cięcia pięknie opływają i podkreślają naszą sylwetkę. W zależności od wyboru Panny Młodej może kończyć się długim materiałem, dostojnie się za nią ciągnącym.

Bogate zdobienia sukni

Ten typ sukni ślubnej jest bardzo różnorodny, jeżeli chodzi o jej zdobienia. Mnóstwo drapowań i falban dodaje Pannie Młodej uroku oraz subtelności. Często jednak poza nimi można urozmaicić gorset stosując bogate zdobienia tj. perełki, diamenty, koronki i cekiny, jeszcze bardziej podkreślające wyjątkowość dnia ślubu.

Suknia ślubna Princessa – jaki krój wybrać?

Suknia ślubna Princessa składa się zazwyczaj z gorsetu, który często stanowi jej odrębny element oraz pełnej marszczeń rozłożystej spódnicy. Mogą być one wykonane z tej samej bądź dwóch różniących się tkanin na przykład fakturą, zdobieniami, a czasem nawet kolorem. Te modyfikacje sprawiają, że mamy do wyboru dwa rodzaje takiej sukni: subtelną, lekką oraz elegancką, wykonaną z cięższego materiału. Pierwsza z nich dzięki zwiewnym kilkuwarstwowym tiulom jest odzwierciedleniem delikatności i dziewczęcości. Druga zaś wykonana m.in. z mięsistego atłasu nabiera wyrazu bardziej klasycznego, emanującego dobrym gustem. Dodatkowo rozróżnić je możemy poprzez formę i zdobienia gorsetu. Marszczenia, zakładki, pasy, kokardy to zdecydowanie jego lżejsza, subtelniejsza wersja. Przedstawicielami tej drugiej są rozmaite koraliki, cekiny, kryształki, koronki oraz hafty, które tworzą kreację w stylu królewskim, pełnym przepychu.


Suknia ślubna Princessa – dla kogo?

Suknia ślubna princessa to doskonały wybór dla wszystkich pań, które poprzez zakrycie swoich niedoskonałości chcą wyglądać bajecznie na swoim ślubie. Ten model dzięki gorsetowi niewątpliwie wyszczupla naszą sylwetkę. Szeroki i rozkloszowany dół doskonale zakryje nieperfekcyjne nogi oraz uda. Jej dodatkowym atutem jest optyczne wydłużenie naszej figury, dlatego najbardziej polecana jest Pannom Młodym o niskim wzroście.
A czy Waszym marzeniem jest suknia ślubna Princessa?


No Comments
Post a Comment