Blog

sukienka na ślub cywilny

Sukienka na ślub cywilny – zainspiruj się!

Sukienka na ślub cywilny

Sukienka na ślub cywilny to nie lada wyzwanie dla każdej Panny Młodej. Przede wszystkim musi jednak ona pamiętać, by wybrać taki fason, o jakim od zawsze marzyła, i w którym świetnie się czuje. Dodatkowym atutem takiej decyzji jest zdecydowanie brak ograniczeń, takich jak w przypadku ślubu kościelnego (lub konkordatowego). To, gdzie ją kupimy i jak będzie wyglądać, zależy tylko i wyłącznie od nas, dlatego pozwólmy sobie na rozmarzenie się podczas jej przymiarek.

Sukienka na ślub cywilny – fasony

Oto kilka wskazówek dotyczących tego, jaka powinna być sukienka na ślub cywilny?

Długa i prosta sukienka

Ten fason sukienki doda każdej Młodej elegancji i powagi. Dodatkowo doskonale podkreśli on zalety naszej sylwetki, dzięki wycięciu na plecach bądź delikatnemu dekoltowi. Jest to opcja raczej dla wysokich kobiet, jednakże te niskie przy użyciu butów na obcasie również mogą wyglądać w niej prześlicznie.

Długość do kolan, przed kolano lub do połowy łydki

Wybór któregokolwiek z tych fasonów doskonale podkreśli i wyeksponuje nogi oraz buty Młodej. Jeżeli chodzi o modele to kobietom szczupłym, polecamy te proste i dopasowane. Dla tych zaś, które chcą ukryć to i owo najlepszym wyborem będą fasony w kształcie litery A, gdyż perfekcyjnie wymodelują one ich figurę.

Sukienka koktajlowa

Sukienka koktajlowa to świetny wybór, gdyż zawsze możemy ją wykorzystać na inne specjalne okazje. Jej dodatkowym atutem jest szeroka paleta barw, pozwalająca na zakup zarówno tej w pastelowy, jak i wyrazistym kolorze. Jeśli przy okazji nie chcemy wydawać na kreację ślubną zbyt dużej sumy pieniędzy ten fason to doskonałe rozwiązanie w nie wysokiej cenie.

Sukienka na ślub cywilny dla ciężarnych

Wiele kobiet zastanawia się, czy ślub w błogosławionym stanie jest odpowiedni? Jak najbardziej tak, gdyż również dla Pań w ciąży projektanci tworzą przepiękne suknie ślubne. Wśród nich najbardziej popularny jest model empire, czyli taki podkreślający nasze biodra i biust poprzez odcięcie pod biustem. Jeśli jednak ciężarna Młoda nie jest przekonana do sukienki z salonu, może zdecydować się na wizytę u dobrego krawca. Z pewnością uszyje on dla niej kreację marzeń. A jaka sukienka na ślub cywilny najbardziej przypadła Wam do gustu?

No Comments
Post a Comment