Blog

Ślub cywilny suknia (pexels)

Ślub cywilny suknia, która oczaruje wszystkich

Ślub cywilny suknia

Jaka sukienka na ślub cywilny? To pytanie zadaje sobie każda panna młoda, której ceremonia ma mieć świecki charakter. Mimo że uważa się, że ślub cywilny nie wymaga tak wielu przygotowań, co ten w kościele, to dla wielu panien młodych nie ma to znaczenia i chcą tego dnia wyglądać najpiękniej na świecie. Ślub cywilny suknia ślubna nie musi w żaden sposób ustępować urokiem tej, którą tradycyjnie wybiera się na ceremonię religijną. Zdecydowanie jednak panuje tu większa dowolność i swoboda wyboru. Będzie pasowała tutaj każda sukienka koktajlowa lub balowa, w zależności od tego, jak uroczysty charakter będzie miała wasz ślub. Możesz z powodzeniem przebierać w kolorach – od słodkich pasteli, przez kobiecą czerwień aż po soczysty fiolet, butelkową zieleń czy dostojny granat.

Ślub cywilny suknia (kolaż redakcja, materiały Zalando)

Ślub cywilny suknia (kolaż redakcja, materiały Zalando)

Ślub cywilny biała suknia

Biała suknia na ślub cywilny to oczywiście również świetna opcja i wiele panien młodych decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Może to być zarówno klasyczna, długa suknia na ślub cywilny, jak i nowoczesna koktajlowa kreacja. Nic nie stoi także na przeszkodzie, abyś wybrała suknię robioną na zamówienie. Pamiętaj, że niezależnie od tego czy bieżesz ślub cywilny czy kościelny – to twój dzień i twoja uroczystość, więc niech będzie taka, jak sobie wymarzyłaś.

Sukienka ciążowa na ślub cywilny

Wiele par decyduje się na przyspieszenie myśli o ślubie w momencie, gdy ich rodzina ma się powiększyć o maleństwo. W takim wypadku panny młode szukają ciążowych sukienek na ślub. Na szczęście zarówno w tradycyjnych sklepach, jak w sklepach dla przyszłych mam, wybór eleganckich sukienek koktajlowych czy ślubnych jest bardzo duży. Możesz oczywiście również zamówić suknię na zamówienie, ale polecamy kupić suknię na ślub jak najpóźniej, aby mieć pewność, że zmieścisz się w nią w dni ceremonii.

Suknia ślubna na ślub cywilny ma przede wszystkim pasować do twojej osobowości oraz oddawać twój gust i styl. Nie jest to w żadnym razie mniej ważna uroczystość niż ślub kościelny, tak więc nie ma powodu, dla którego miałabyś się ograniczać. Ślub cywilny – jaka suknia? Mamy nadzieję, że nasze przykłady cię zainspirowały, a poniżej znajdziesz również kilkanaście pięknych kreacji, które doskonale sprawdzą się tego dnia.

No Comments
Post a Comment