Blog

pomysł na prezent ślubny

Pomysł na prezent ślubny

Wybierasz się na ślub w rodzinie i nie wiesz jaki byłby najlepszy pomysł na prezent ślubny dla młodych? Jesteś z tych, co nie lubią dawać w kopercie banknotów, wolisz obdarować młodych czymś co im się przyda, lub co sprawi, że zawsze będzie im się to przypominało z dniem ślubu? Jeśli tak świetnie trafiłaś, w tym artykule przedstawimy kilka ciekawych pomysłów na prezent ślubny dla młodych, ale nie będzie to zwykły pomysł, jeśli nas czytasz, wiesz, że z całą pewnością będzie to oryginalny prezent ślubny!

Pomysł na prezent ślubny

Pomysłów na prezent ślubny pewnie jest całe mnóstwo, prawda? Ale  nie wiadomo na co się zdecydować?! Skąd my to znamy! I chyba dlatego pary młode coraz częściej piszą na zaproszeniach, że wolą pieniążki zamiast prezentów! No bo sami nie wiedzą co chcą! A jeślibyśmy im w tym trochę pomogli i jednak kupili, coś na co może sami by nie wpadli, a z całą pewnością im się to przyda? Zacznijmy może od początku, czyli od poranka! Po przebudzeniu się co druga z nas osoba sięga po kawę, racja? W takim razie niech to będzie dobra kawa, z ekspresu z prawdziwego zdarzenia! Teraz nieduże, profesjonalne ekspresy do kawy można dostać już za niewielkie pieniądze! Przyjrzyjcie się ofercie tchibo! Prezent na ślub jak znalazł, co nie?

Prezent na ślub cywilny

Czy jest jakaś różnica między prezentem ślubnym na ślub kościelny, a prezentem ślubnym na ślub cywilny? Jeśli obydwa kończą się na sali weselnej to nie, jeśli zaś cywilny połączony jest z małą, kameralną potańcówką, tzw. przyjęciem to owszem! Zazwyczaj kupując prezent, lub dając pieniądze w kopercie, dajemy tyle ile mniej więcej wynosi nasz talerzyk. Wiadomo, że nie wszystkie ceny talerzyka na świecie są takie same, więc ile możemy tyle damy, ale nie mniej niż talerzyk…. Idąc tym tropem załóżmy, że weselny talerzyk kosztuje 230 zł, za parę wychodzi 460 zł, stąd wartość prezentu według nas nie powinna być niższa, prawda? Jeśli przyjęcie organizowane jest w restauracji i trwa np. do godziny 1 w nocy, cena talerzyka wynosi np. 120 zł, na parę 240 w takim razie cena prezentu również nie powinna schodzić poniżej tej kwoty. Chociaż to tylko teoretyzowanie, każdy i tak sam powinien wiedzieć, na co go stać i ile pieniędzy powinien włożyć w kopertę, czy zainwestować w prezent.

Oryginalny prezent ślubny

Szukasz bardzo oryginalnego prezentu na ślub i nic nie przychodzi Ci do głowy? Nie wiesz co powinnaś dać na prezent ślubny siostrze, kuzynce, czy koleżance męża z pracy, i uważasz że pieniędzy nie wypada wkładać do koperty? W takim razie postaw na coś bardzo oryginalnego, może to być np. voucher na masaż dla pary młodej! Idealnie ich zrelaksuje po męczących przygotowaniach i świetnej zabawie. Albo na przykład kartę podarunkową do home&You albo Ikea. Jeśli młodzi się remontują/kupują mieszkanie/zaczynają zbierać na dom taki prezent z pewnością im się kiedyś przyda! Panna młoda jest miłośniczką spędzania czasu w kuchni? Uwielbia gotować dla Pana Młodego? W takim razie wielofunkcyjny robot kuchenny według nas będzie strzałem w dziesiątkę! Przecież i tak zawsze, my kobiety o takim marzyłyśmy, ale nigdy nie było okazji taki sobie kupić, prawda?

Śmieszne prezenty na ślub

Nie boisz się reakcji młodych na prezent ślubny, bo wiesz, że są w pełni wyluzowani i lubią śmieszne gadżety na co dzień? W takim razie pomyśl może o jakimś śmiesznym prezencie na ślub! Może to być np. bilet do teatru na komedię, wycieczka do wesołego miasteczka, zestaw zabawek dla dorosłych lub pudło najlepszych komiksów na świecie! Do wyboru do koloru! Tylko chwilę pomyśl przed zakupem, czy młodzi faktycznie będą z tego zadowoleni! Pamiętaj, ślubny prezent ma przywoływać miłe i radosne wspomnienia! Także, jeśli Twój pomysł na prezent ślubny będzie trafiony, masz pewność, że młodzi zapamiętają go do końca życia!

A może w prezencie na ślub podarujesz młodym romantyczny weekend? Sprawdź:

No Comments
Post a Comment