Blog

pierwszy taniec

Pierwszy taniec – podstawowe zasady

Ślub tuż tuż? W takim razie pora wziąć się na poważnie za… pierwszy taniec! Jak to z nim jest? Jak powinien wyglądać? Do jakiej piosenki go zatańczyć? Jakie buty założyć? Co zrobić z plączącym się trenem? Na te wszystkie pytania i masę, masę innych postaramy się dzisiaj odpowiedzieć! Zostańcie z nami!

 

Pierwszy taniec

Praktycznie wszystko już przygotowane, do ślubu parę chwil, jednak jeszcze nie macie przećwiczonego pierwszego tańca? Co gorsza, nie macie nawet wybranej piosenki, do którego go zatańczycie? W takim razie przybywamy z pomocą! Na początek polecamy małe zebranie…. Takie mini posiedzenie zarządu we własnym domu. Tylko Ty i On. Pomyślcie przez chwile jaka piosenka jest Waszą ulubioną, do której moglibyście zatańczyć pierwszy taniec i włączcie ją sobie na telefonie. Da się do niej zatańczyć? Jeśli tak to już połowa sukcesu! Gorzej jeśli Wasza piosenka kompletnie nie nadaje się, żeby cokolwiek zatańczyć, a chcielibyście zaskoczyć gości na weselu pięknym tańcem. W takim razie niżej dajemy Wam kilka fantastycznych propozycji, na idealną piosenkę na pierwszy taniec. Może uda Wam się coś z tego wybrać, w sam raz dla siebie?

 

 

Pierwszy taniec weselny

Nie jesteście w stanie nauczyć się tańczyć do tych piosenek sami? W takim razie potrzebne Wam będzie wsparcie. I tutaj są dwie opcje. Albo pójdziecie po najmniejszej linii oporu i zapiszecie się na kurs pierwszego tańca, albo ściągniecie układ od kogoś z internetu i wykorzystacie go na swoim weselu…. My jednak wybieramy opcję inspiracji z internetu i zapisaniu się na kurs. Jednak nie ma lepszej nauki niż z kimś kto się na tym faktycznie bardzo dobrze zna.

 

Buty ślubne

Kolejne zagadnienie, o którym nie warto zapominać trenując pierwszy taniec weselny! Buty ślubne tego dnia odgrywają bardzo dużą rolę! I nie bagatelizujcie tego – serio! Przecież nie chcecie mieć poharatanych stóp już po samym wyjściu z kościoła? Taki stan mógłby zepsuć Wam ten dzień – zaufajcie nam! Dlatego jeśli macie dosyć niewygodne buty na „wejście” i zamierzacie je zmienić na czas tańca – polecamy zrobić to już przed pierwszym tańcem! A na kurs wziąć ze sobą, te w których chcecie tańczyć! Przynajmniej je sobie wcześniej rozchodzicie. But powinien być wygodny i wcześniej przetestowany! Nie ma nic gorszego od nowego, sztywnego buta na stopie, nawet jeśli mówimy o butach tanecznych! Nie każda stopa kocha je od pierwszego założenia!

 

Suknia ślubna

Zastanawiałyście się, czy Wasza suknia ślubna będzie współgrała z  tańcem? Jeśli nie obawiacie się tego, bo jest zwiewna, dosyć krótka i wiecie, że nic nie powinno się z nią wydarzyć to już sukces! Gorzej jeśli macie na sobie pierwszy raz suknie w kształcie księżniczki, w dodatku na kole i za nic w świecie nie wiecie jak w niej tańczyć! Wtedy zalecamy przećwiczyć pierwszy taniec może z samą halką? Żeby mniej więcej wiedzieć jak się zachowuje tego typu suknia podczas pierwszego tańca?

 

Jeśli wszystko już wiecie, macie wybraną piosenkę, buty ślubne – taneczne bądź nie, i przećwiczyłyście układ pierwszego tańca z suknią lub halką, w takim razie nic Wam nie będzie straszne! Powodzenia! Jesteśmy pewne, że w tym dniu wszystko będzie jak trzeba, a Wasz pierwszy taniec zachwyci każdego gościa na sali.

 

 

Foto: Zdjęcie główne kolaż z Pinterest.

 

 

 

 

 

 

No Comments
Post a Comment