Blog

Modne upięcia włosów dla panny młodej i gości

Modne upięcia włosów dla panny młodej i gości

Jakie modne upięcia włosów dla panny młodej i gości królują w tym sezonie? Jesteśmy pewne, że wiecie doskonale, ale gdyby tak jednak nie było, poniżej mała ściągawka! Na które się zdecydujecie?

Modne upięcia włosów dla panny młodej i gości – jakie są trendy na 2017 rok?

Nowy sezon ślubny obfituje w same nowości! W tym roku przedłużamy włosy, robimy esy floresy z ślubnych akcesoriów do włosów, kręcimy sprężynki, a na sam koniec, na upięcia włosów nakładamy dziewczęcy wianek! Wszystko aby spodobać się temu jedynemu, Panu Młodemu w dniu ślubu.

Upięcia długich włosów – przegląd najciekawszych

Do ślubu wiernie zapuszczałyście włosy? W takim razie teraz pokażemy Wam, co możecie z nich ciekawego wyczarować na ślub! Według nas te upięcia włosów są bardzo proste, ale jeśli jednak nie będziecie w stanie same takich wykonać w domu, koniecznie udajcie się sprawdzonego wcześniej fryzjera!

 

Upięcia krótkich włosów – jak sobie z tym poradzić?

Twoje włosy są bardzo krótkie, lub sięgają do ramion? Jeśli tak, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Nie tylko na upięcia dla Panny Młodej. Zaproszone kobiety na ślub również mogą z naszych rad skorzystać 🙂

upięcia krótkich włosów

Upięcia włosów na bok – czy to nadal jest modne?

Według nas upięcia włosów na bok już są niemodne, ale przecież to od Was zależy jak checie wyglądać tego dnia, prawda? Jeśli podobają Wam się takie, luźne upięcia na bok – czemu nie! Jeśli zaś jednak chcecie podążać za trendami polecamy przyjrzeć się naszym propozycjom! Według nas, te modne upięcia włosów dla panny młodej i gości opanują sale weselne w mgnieniu oka! Chcecie się przekonać? Sprawdźcie na najbliższym weselu, na którym będziecie!

 

 

Modne upięcia włosów dla panny młodej i gości Modne upięcia włosów dla panny młodej i gości Modne upięcia włosów dla panny młodej i gości Modne upięcia włosów dla panny młodej i gości Modne upięcia włosów dla panny młodej i gości Modne upięcia włosów dla panny młodej i gości

No Comments
Post a Comment