Blog

Loki zrobione prostownicą - idealna fryzura na wesele Loki zrobione prostownicą - idealna fryzura na wesele

Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele

Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele, to prawda?

Wybieracie się na wesele w tym roku? Jesteście gościem czy Panną Młodą? Nie chcecie wydawać na fryzjera kupę kasy? Może same jesteście w stanie coś stworzyć na swojej głowie? Jeśli tak i chcecie zaryzykować, postawcie na loki zrobione prostownicą – to idealna fryzura na wesele, czemu?

Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele

Loki wykonane prostownicą to mogłoby się wydawać nierealne do wykonania! A jednak! My wiemy jak zrobić z lokówki idealne loczki, perfekcyjne na każdą okazję! Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w prostownicę, lakier do włosów i CHĘCI! Jak zrobić loki prostownicą? Na początek podstawowa kwestia! Jeśli chcemy zacząć tworzyć coś na naszych włosach, najlepiej jeśli nie będą one świeżo umyte. Włos lekki i puszysty ciężko zakręcić! Najlepiej układać loki na lekko brudnych włosach. Do tego jeszcze najlepiej wspomóc się lakierem! Spryskane nim włosy będą bardziej podatne na skręcenie!

 

 

Loki na krótkich włosach – czy to realne?

Według nas TAK! I co najlepsze – takie loczki wyglądają zjawiskowo! Dodają mega wdzięku i lekkości każdej z nas. Więc jeśli macie krótkie włosy i zastanawiacie się jaką fryzurę wykonać na wesele – postaw na loki zrobione prostownicą. To według nas idealna fryzura na wesele i nie tylko!!

 

Loki na prostownicy – różne odmiany

Wiecie, że loki zrobione na prostownicy mają różne odmiany! WOW! Tak, możemy zrobić zarówno delikatne loczki, tzw. sprężynki, a także grube, romantyczne fale! Które na wesele będą idealne? To wszystko zależy od tego, w jakich lokach czujesz się pewniej i jakie będą pasowały do Twojej kreacji! Jeśli postawiłaś na długą suknię do samej ziemi, polecamy romantyczne, elegancko ułożone fale. Jeśli rozkloszowaną sukienkę z odcięciem w pasie – burza loczków lub luźne upięcie z kilkoma opadającymi falami. Jesteśmy pewne, że w każdej wersji wyglądać będziecie zjawiskowo! Loki wykonane na prostownicy to wcale nie taka trudna czynność jakby się mogło wydawać! Przetrenujcie w domu i dajcie znać czy się udało! Trzymamy kciuki!

 

Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele Loki zrobione prostownicą – idealna fryzura na wesele

 

No Comments
Post a Comment