Blog

loki na wesele

Loki na wesele

Fryzury na wesele: loki

Fryzura na wesele: loki czy fale?

Wiele z nas często zastanawia się, czy wybrać fale, czy loki na wesele? Jednakże bez względu na to, na które z nich się zdecydujemy, zawsze będziemy wyglądać perfekcyjnie i elegancko. To właśnie one nadają naszej stylizacji lekkości oraz kobiecej subtelności. Ponadto doskonale współgrają one z wieloma fasonami sukienek, a także świetnie dopasowują się do każdego kształtu twarzy.

Loki lokówką

Przed ślubem zawsze powinnyśmy być wypoczęte i zrelaksowane. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że wiele z nas rezygnuje z niewygodnego przespania całej nocy w papilotach lub wałkach kosztem pokręcenia włosów lokówką. To właśnie ona jest w takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem, zapewniającym nam mocny oraz długotrwały skręt każdego pojedynczego kosmyka. Jeśli więc chcemy uzyskać taki efekt, powinnyśmy wybrać lokówkę do stylizacji naszej fryzury.

Loki prostownicą

Loki na prostownicy są świetnym rozwiązaniem, jeśli w szybki i prosty sposób chcemy uzyskać efekt delikatnego skrętu lub fal na włosach. Ponadto przepięknie prezentują się one nie tylko na ceremonie zaślubin, ale również jako szykowny element codziennych stylizacji do pracy. Z kolei dzięki użyciu podczas ich tworzenia różnego rodzaju utrwalaczy efektu takich jak pianka, maska, olejek czy odżywka możemy być pewne, że przetrwają one weselną zabawę do samego rana.

Jak zrobić loki prostownicą?

Nie wiesz jak zrobić loki prostownicą? Wbrew pozorom nie jest to wcale nic trudnego, a każda z nas może uzyskać ich idealny skręt podczas stylizacji fryzury w domu. Wystarczy jedynie nałożyć pasmo włosów i jego nasady na prostownicę przekręcić ją o 180° i przeciągnąć, jednocześnie delikatnie obracając maszynę aż do dołu kosmyka. Powielając tę czynność na pozostałości fryzury, uzyskami przepiękne kobiece loczki. Warto również pamiętać, iż wielkość naszych loków zależy od szerokości prostownicy. Tak więc im węższa tym będą one mocniej skręcone.

Fryzura loki na wesele w fantazyjnym upięciu

Pokręcone włosy zawsze możemy pozostawić luźne i rozpuszczone. Jednakże obecnie w modzie są ich przeróżne upięcia od małych koczków z wypuszczonymi pojedynczymi loczkami, aż po transparentne i natapirowane stylizacje na głowie. Zobaczcie same na zdjęciach poniżej i wybierzcie te, które najbardziej przypały Wam do gustu.
No Comments
Post a Comment