Blog

Krótka sukienka na wesele

Krótka sukienka na wesele

Jaka sukienka na wesele długa czy krótka?

Wiele z nas często zastanawia się, czy długa bądź krótka sukienka na wesele jest dobrym wyborem. Jednakże częściej decyzja pada na krótszy model. A wszystko to zasługa między innymi ich większej ilości fasonów, co pozwala nam szybko znaleźć ten idealny krój i kolor. Ponadto sukienka wieczorowa krótka niezależnie od modelu zawsze zapewni nam większą swobodę ruchów niż w długiej kreacji.

Biała krótka sukienka na wesele

Biała sukienka na wesele to jak twierdzi wiele osób nie zbyt dobry wybór, gdyż ten kolor jest zarezerwowany dla Panny Młodej. Jednakże wszystko zależy od fasonu sukienki. Nie może być ona zbytnio strojna, by nie przyćmić kreacji Młodej. Pomimo to zawsze może to być krótka dopasowana sukienka na wesele taka jak ta poniżej, która w połączeniu z oryginalnymi dodatkami nada naszej stylizacji szyku.

Sukienka z przodu krótka z tyłu długa

Sukienka koktajlowa na wesele z dłuższym tyłem od kilku sezonów jest hitem w naszych garderobach. To właśnie ona pozwala nam na założenie szykownej kreacji w kobiecym stylu, podkreślonym krótszym przodem. Taki look to z pewnością weselny strzał w dziesiątkę dla każdej z nas, gdyż zawsze prezentuje się ona doskonale na wszystkich typach sylwetki.

Czerwona sukienka koktajlowa

Czerwona koktajlowa sukienka to doskonały wybór na wiele okazji. Nie tylko ze względu na jej kobiecy odcień, ale również różnorodność jej fasonów. Ponadto wybierając ją na wesele, zawsze możemy być pewne, że ta często tania krótka sukienka zrobi furorę na wszystkich gościach. Dobrze jest też podkreślić ją złotymi dodatkami i jeszcze bardziej uszlachetnić całą kreację.

Rozkloszowana sukienka na wesele

Już od wielu sezonów jedną z najpopularniejszych sukienek są te posiadające rozkloszowany dół. To właśnie on optycznie dodaje naszej sylwetce kobiecych atutów takich jak podkreślenie pośladków. Ponadto w zestawieniu z dopasowaną górą zawsze doskonale podkreślimy nią linię naszego biustu. A jak Wam podoba się poniższa rozkloszowana krótka sukienka?


1 Comment
  • Michalina
    9 kwietnia 2018 at 20:17

    A gdzie znajdę sukienki które przedstawione są na głównym zdjęciu? są cudne a nie ma ich chyba w propozycjach? Proszę o odpowiedź!

Post a Comment