Blog

Jaka sukienka dla świadkowej

Jaka sukienka dla świadkowej będzie najlepsza?

Jaka sukienka dla świadkowej jest najmodniejsza w tym sezonie 2017? Sprawdźcie nasz mały ranking, oraz 5 stylizacji, jakie z nią przygotowałyśmy! Jaką sukienkę powinna mieć świadkowa tego dnia? Białą, czarną, długą czy krótką? Jak myślicie?

Jaka sukienka dla świadkowej – nasz wybór!

W tym roku króluje długa, pudrowa sukienka dla świadkowej. Czemu akurat taka? Ponieważ wszystkie jesteście w niej zakochane i na co drugim zdjęciu z wesela możemy podziwiać świadkowe właśnie w takich kreacjach! Czemu akurat taka sukienka będzie idealna dla świadkowej na wesele? Ponieważ jest w uniwersalnym kolorze, jest długa więc zakrywa wszystkie niedoskonałości, każda może sobie na nią pozwolić, no i najważniejsze – pasuje do rangi tego dnia! Zresztą same zobaczcie….

 

Sukienka dla świadkowej – w jakim sklepie szukać?

Jesteśmy pewne, że zakochałyście się w tych kieckach tak jak my, dlatego postanowiłyśmy pokazać Wam, gdzie możecie ich szukać. Oprócz sklepów stacjonarnych typu Laurelle, Madonna i Nook, polecamy przyjrzeć się ofertom sklepów online. Według nas te sukienki wyglądają obłędnie, i chyba warto zaryzykować!

Sukienka na wesele dla świadkowej czyli TOP 5 stylizacji

Która stylizacja sukienki dla świadkowej na wesele według Was zasługuje na 1 miejsce? Niżej przedstawiamy losowe top 3. Dajcie znać w komentarzu, która kombinacja jest lepsza! Nam podobają się chyba wszystkie i ciężko nam się zdecydować!

 

I co jak myślicie, jaka sukienka dla świadkowej tego dnia będzie najlepsza? Ta którą Wam przedstawiłyśmy w trzech różnych kombinacjach? Czy może macie jakieś swoje inne typy? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! Jesteśmy mega ciekawe, które Wam się podobają najbardziej. A jeśli chcecie poszukać jakichś innych, ciekawych nie za drogich, koniecznie przeczytajcie nasz post o tanich sukienkach ślubnych!  

 

 

 

 

No Comments
Post a Comment