Blog

jak ubrać samochód do ślubu

Jak ubrać samochód do ślubu? Kilka najciekawszych propozycji!

Jak ubrać samochód do ślubu – oto jest pytanie

Zastanawiacie się, jak ubrać samochód do ślubu? Nie macie pomysłu ani na dekorację, ani w ogóle na to jaki to będzie samochód? Jeśli tak, witajcie w klubie! Niestety, to problem wielu z nas! Wszystkie samochody wydają się być podobne do siebie, ciężko znaleźć coś naprawdę fajnego, a jak już znajdziemy kosztuje to bardzo dużo pieniędzy! Co w takim razie zrobić, żeby nie zbankrutować, mieć fajną furę ślubną, w dodatku świetnie przystrojoną, na miarę 2017 sezonu ślubnego? Podpowiadamy… a raczej jak zawsze – INSPIRUJEMY! Zostańcie z nami do końca!

Dekoracja samochodu – czyli od czego by tu zacząć?

No dobra, szybko przeskoczymy temat wyboru samochodu, załóżmy, że już go masz! Teraz pora jakoś sensownie go przystroić, prawda? Jeśli zastanawiasz się jak samodzielnie udekorować samochód na ślub, świetnie trafiłaś. Znamy na to wiele patentów! Przede wszystkim, na samym początku musisz zaopatrzyć się w śmieszne gadżety typu: chorągiewki, napisy, tablice z napisem JUST MARRIED, różnego rodzaju naklejki na samochód w kwiatki, balony, tasiemki, wstążki i tym podobne. Jeśli nagromadzisz tego dosyć sporą sumę, wystarczy, że zainspirujesz się zdjęciami niżej i jakoś to pójdzie. Sprawdź, i przekonaj się sama…

jak zrobic dekoracje samochodu do slubu

 

Dekoracja samochodu do ślubu – żywe kwiaty. Jak to się robi?

Słodkie, własnoręcznie wykonane dekoracje do ślubu podobają Ci się, ale obawiasz się, że tego dnia nie będziesz miała do tego głowy? Wolałabyś, żeby zajął się tym ktoś, kto się na tym zna od A do Z? Wcale Ci się nie dziwimy! Fakt, tego dnia wszystko tak szybko się dzieje, że nie wiadomo w co ręce włożyć, dlatego jeśli chcesz aby Twój samochód do ślubu był udekorowany wyjątkowo i z pomysłem, zostaw to profesjonalistom. Oni wiedzą jak ubrać samochód do ślubu tak, aby wyglądało to pięknie i zachwycająco. Musisz tylko wybrać wzór, jakim mają się kierować. Chciałabyś aby dekoracja samochodu do ślubu zawierała żywe kwiaty? Nic bardziej prostszego, w tym sezonie królują dzikie, cięte kwiaty, dużo liści i masa kolorów! Jaka będzie wtedy cena takiej dekoracji samochodu do ślubu? Wszystko zależy od tego do jakiego florysty się udasz. Możesz sama dostarczyć mu kwiaty np. z giełdy kwiatowej, tym sposobem zaoszczędzisz kilka groszy. Możesz też w pełni zaufać profesjonaliście i oddać mu w ręce wszelkie przygotowania. Bierz pod uwagę, że wiąże się to z ceną, jednak tego dnia obawiamy się, że nie będziesz miała czasu odwiedzać z rana giełdy kwiatowej, prawda?

dekoracja ślubna samochodu

Dekoracja samochodu weselnego typu wianek

I co już wiesz, jak będzie wyglądać Twoja dekoracja samochodu do ślubu tego dnia? Czy może jeszcze potrzebujesz inspiracji? Podpowiadamy, w tym sezonie mega modne są wielkie wianki montowane na klapie bądź na tyle samochodu! Wygląda to obłędnie! My jesteśmy w nich po prostu zakochane po uszy! Zainspirujcie się, a może wybierzecie właśnie taki samochód i taką dekorację samochodu ślubnego?

dekoracja samochodu na ślub

A teraz jeszcze raz obejrzyjcie nasze wybrane inspiracje, jak ubrać samochód do ślubu i wybierzcie dla siebie coś extra! Jesteśmy pewne, że znajdziecie dla siebie najpiękniejszy wzór i tego dnia Wasz pojazd będzie zachwycał każdego! Powodzenia!

Jak ubrać samochód do ślubu

 

 

No Comments
Post a Comment