Blog

jak ubrać mężczyznę na wesele

Jak ubrać mężczyznę na wesele

W co się ubrać na wesele – podstawowe zasady

Udając się na wesele jako gość wszyscy powinni pamiętać o jednej, ważnej zasadzie – okaż szacunek parze młodej nie tylko zachowaniem, ale też i wyglądem. Warto pokazać przyszłym małżonkom, że staramy się dopasować do uroczystości i chcemy dobrze wyglądać podczas ich szczęśliwego dnia. Odpowiednie ubranie na wesele powinno być przede wszystkim schludne i czyste, a następnie także i stylowe. Jeśli więc zastanawiasz się, jak ubrać mężczyznę na wesele, to zobacz, jakie masz możliwości:

Dwuczęściowy garnitur
jak ubrać mężczyznę na wesele garnitur 2

Jak ubrać mężczyznę na wesele garnitur / fot. yourlookbookmen.tumblr.com, bridalore.com, kancyl.com

Dwuczęściowy garnitur składa się z marynarki i spodni z tego samego materiału i w tym samym kolorze. To najpopularniejszy wybór wśród fanów eleganckiej klasyki. Najlepszym kolorem na wesele będzie szarość, granat, bordo albo ciemna zieleń. Stanowczo odrzuć kolor czarny. Pamiętaj też, aby wybierać modele wykonane z wełny, gdyż lepiej się układają i pozwalają skórze oddychać. Dodatkowo zwróć też uwagę na klapy, które powinny być otwarte, a nie ostre. Ostre klapy zarezerwowane są zazwyczaj dla fraków, co będzie źle wyglądać, jeśli wybierasz się na wesele jako gość.

Garnitur z kamizelką
jak ubrać mężczyznę na wesele trzyczęściowy

jak ubrać mężczyznę na wesele trzyczęściowy garnitur / fot. fullfitmen.com, hochzeitskleider-damenmode.de, instagram.com/p/yvD3suADa3/

Innym pomysłem na to w co się ubrać na wesele jest garnitur z kamizelką. W tym sezonie to zestawienie okazuje się być bardzo modne. Kamizelka może być jedno lub dwurzędowa. Możesz też zdecydować się na kamizelkę w kolorze garnituru albo model w kontrastowym kolorze, który ożywi całą stylizację. Mając kamizelkę marynarka może być rozpięta. Kamizelka trzyma także krawat w odpowiedniej pozycji. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

Garnitur dobierany
jak ubrać mężczyznę na wesele dobierany

Jak ubrać mężczyznę na wesele dobierany garnitur / fot. mensfashionlab.com, theodysseyonline.com, stylemepretty.com

Nowoczesnym fanom mody proponujemy garnitur dobierany, czyli marynarkę i spodnie w innych kolorach. Takie rozwiązanie jest nieco bardziej casualowe i wygląda równie dobrze. Zawsze możesz więc kupić marynarkę, która ci się podoba i w innym sklepie dobrać do niej spodnie oraz koszule. Pamiętaj jednak, aby na wesele nie wybierać spodni jeansowy. Nie wypada!

Czy wiesz już jak ubrać mężczyznę na wesele? Nie zapomnij też o butach, które nie muszą być tylko czarne. Czasem warto postawić na kontrastowy kolor! Powodzenia!

No Comments
Post a Comment