Blog

garnitury ślubne

Garnitury ślubne

Garnitury ślubne 2017

Garnitury ślubne od lat nadają wysokiej rangi oraz wyjątkowego charakteru uroczystościom ślubnym. Warto więc na ich wybór poświęcić trochę więcej czasu. Ponadto poza ich fasonem niezwykle istotny jest również kolor, w którego przypadku możemy zdecydować się na klasyczną i ponadczasową czerń lub granat. To właśnie one z pewnością podkreślą wszystkie atrybuty męskiej sylwetki. Natomiast decydując się na oryginalniejsze odcienie, należy warunkować się porą oraz miejscem uroczystości. Czego najlepszym dowodem są jasne garnitury męskie ślubne zakładane na przedpołudniowe wesele, a także ciemne smokingi wybierane w godzinach wieczornych.

Garnitury ślubne granatowe

Każdy mężczyzna w dniu ślubu pragnie wyglądać elegancko i oryginalne. Te warunki doskonale spełniają granatowe garnitury ślubne, które dzięki swojemu smukłemu krojowi idealnie podkreślają każdy szczegół męskich stylizacji. Dodatkowo wyróżnia je niezwykle modny odcień pozwalający nam na zestawianie go z przeróżnymi odcieniami koszul, a także niezwykle modnymi butami zaczynając od czarnych lakierowanych fasonów, aż po klasyczne skórzane brązy. Nie możemy również zapomnieć o akcesoriach takich jak spinki do mankietów, będących uosobieniem elegancji i stylu. Warto więc poszukując modelu na ślub jako Pan Młody, wziąć pod uwagę garnitury ślubne niebieskie, wśród których z pewnością wielu mężczyzn znajdzie fasony dla siebie.

Garnitury ślubne ceny

Ślubne garnitury są wbrew pozorom nieznacznie tańszym wydatkiem od sukni Panny Młodej. Wszystko jednak zależy od ich kroju, a także sposobu wytworzenia. Decydując się na modne garnitury ślubne szyte na miarę, możemy spodziewać się kosztów powyżej 1000 zł. Natomiast kupując na przykład garnitury ślubne Vistula w sklepie ceny wahają się pomiędzy 500 zł a 3500 zł. Jednakże, zanim zakupimy wybrany przez nas kombinezon, warto pamiętać o zwróceniu uwagi na cenę koszuli, muszki lub krawata, skarpetek i butów, która łącznie może wynieść nas nawet ponad 1000 zł. Kiedy już wliczymy ją do naszego budżetu, możemy na spokojnie zdecydować się, gdzie zakupimy garnitur ślubny. Jedno jest pewne, iż zamawiając go u krawca, spełni on nasze oczekiwania w każdym detalu, pozwalając nam przy tym na niezliczoną ilość poprawek.

No Comments
Post a Comment