Blog

Fryzura ślubna 2017? Zobaczcie najważniejsze trendy

Fryzura ślubna 2017

Jaka ma być fryzura ślubna w 2017 roku? Naturalna! Nadal świetnie mają się trendy z zeszłego roku, kiedy to włosy miały wyglądać niczym czesane wiatrem. Trochę tak, jakbyś wstała rano z łóżka, a jednak… Taka fryzura na ślub jest znacznie trudniejsza do zrobienia niż wystudiowane, gładkie uczesania. Kosmetyki użyte podczas jej robienia powinny być zupełnie niewidoczne. Zapomnij chociażby o grubej skorupie lakieru! Fryzura ślubna musi być utrwalona, ale tak, by nikt się nie domyślił, że podczas jej tworzenia w ogóle był obecny fryzjer.

Fale i loki – najmodniejsza fryzura na ślub?

Fryzura na ślub bazująca na lekko pofalowanych lub ułożonych w loki włosach to niemal klasyka. Zmienia się jednak sposób wykorzystania kręconych pukli włosów. Przepisem na modną fryzurę ślubną 2017 są niesforme kosmyki niby przypadkiem wysuwające się z koka, luźno ułożone upięcie lub tylko złapane kilkona spinkami włosy z wplecioną w nie gipsówką.

Warkocz – fryzura ślubna na średnie i długie włosy

Wiele przyszłych panien młodych wie, że zrobienie pięknej fryzury ślubnej jest znacznie łatwiejsze na długich lub półdługich włosach. Oczywiście warto zapuszczać swoje, ale jeśli to się nie uda, z pomocą przyjdą… przypinki. Naturalne włosy przyczepione do spinek przyczepia się równomiernie na głowie. Efekt? Obstawiamy, że nikt z gości nie zorientuje się, że to nie są twoje naturalne włosy! A efekt może być oszałamiający… Poparz!

Wyczesana fryzura dla panny młodej

Idealnie wyczesany gładziutki kok? Niby jest passe, a jednak… Powiedźmy sobie szczerze: czy ta fryzura ślubna może wyjść z mody? Naszym zdaniem absolutnie nie! Tym bardziej, że stanowi idealne dopełnienie dla bogato zdobionych sukni ślubnych, które nie potrzebują już dodatkowych ekscesów na głowie. I do tych bardzo skromnych, niesamowicie eleganckich stylizacji ślubnych również…

Koki i upięcia mają też swoją bardziej racjonalną stronę – taka fryzura ślubna jest bardzo trwała i będzie na pewno perfekcyjnie wyglądała do końca wesela. Co więcej jest po prostu wygodna! Śluby odbywające się wiosną i latem często mają miejsce w trakcie upałów. W upiętych włosach wygodniej się też tańczy. Zapewne dlatego nawet fanki fryzur na ślub w stylu boho często kuszą się na właśnie na upięcia.

A wam która fryzura ślubna 2017 podoba się najbardziej? Wybrałyście już którąś z propozycji?

No Comments
Post a Comment