Blog

etola ślubna

Etola ślubna

Etola ślubna

Etola ślubna to uosobienie stylu i elegancji w jednym. Jest ona określana również mianem narzutki, krótkiej peleryny czy szala. Przeważnie wykonana jest z mięciutkiego futra, które doskonale otula nasze ramiona, podkreślając przy tym wyjątkowy charakter naszej stylizacji. Nie ma więc czym się dziwić, że wiele Pań Młodych decyduje się na nią jako uzupełnienie sukni ślubnej na ramiączka, bądź z odkrytymi ramionami. Warto również dodać, że to właśnie dzięki wyjątkowej tkaninie, z jakiej etola jest wykonana, przepięknie wygląda ona w połączeniu ze ślubnymi botkami czy szpilkami, wybieranymi na uroczystości, które odbywają się w miesiącach jesiennych lub zimowych.

Biała etola ślubna

Biała etola na ślub doskonale komponuje się z każdym rodzajem sukni Panny Młodej. Nie da się jednak ukryć, iż zdecydowanym trendem jest łączenie jej z białymi odcieniami kreacji, co doskonale podkreśla szyk oraz kobiecość całej sylwetki. Ten typ narzutki to również doskonały sposób na ocieplenie dekoltu oraz ramion Młodej podczas uroczystości, odbywających się w mniej słonecznych miesiącach na przykład wrześniu lub październiku. Ponadto warto w tym czasie wybierać białą etolę, gdyż nic tak jak ona nie rozświetli sylwetki przyszłej małżonki w chłodne dni.

Etola ślubna ecru

Wiele Pań Młodych obawia się, że etola ślubna w odcieniach ecru zburzy całą elegancję ich sukni ślubnej. Najwyższa pora obalić ten mit. Ponieważ tego typu narzutka niejednokrotnie nadała kreacji szyku oraz dostojności. Jednakże to, czy wybierzemy ją w naszych stylizacjach, zależy tylko i wyłącznie od przyszłej Panny Młodej. Dodatkowo warto pamiętać, iż etola w tym właśnie kolorze jest świetnym sposobem na przełamanie weselnej rutyny. Z kolei jej delikatny oraz lekki optycznie krój doskonale dodaje kobiecej sylwetce niepowtarzalnego wyrazu, jaki z pewnością olśni wszystkich gości. Oznacza to, że wybór takiej właśnie futrzanej narzutki może okazać się zbawieniem dla nie jednej Panny Młodej. A jak Wam podoba się etola ślubna w odcieniu ecru, zestawiona z suknią typu syrenka na poniższej stylizacji?

No Comments
Post a Comment