Blog

dopasowana sukienka na ślub

Dopasowana sukienka na ślub cywilny i kościelny

Dopasowana sukienka na ślub cywilny i kościelny – dla kogo?

Dopasowana sukienka na ślub to idealny sposób na podkreślenie wyrazistej linii kobiecych bioder, gdyż to właśnie na nich skupia się ten fason. Jeśli więc nie mamy zbyt dużego wcięcia w talii, dopasowana suknia ślubna nie jest dla nas dobrym wyborem. Ponadto warto również wspomnieć o często zdobiącym jej dłuższe modele rozcięciu w okolicy kolana, które pozwala nam na swobodę ruchów podczas weselnego tańca czy w drodze przed ołtarz. Z kolei w przypadku jej krótszych fasonów pojawiają się mniejsze rozporki z tyłu, które dodatkowo przykuwają uwagę na nasze nogi.


Dopasowana długa sukienka na ślub kościelny

Większość Pań Młodych decyduje się na długie modele kreacji ślubnych. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż dla wielu z nich jest to jedyna okazja na włożenie długiej sukni. Jednakże wbrew pozorom wcale nie musi posiadać ona wielkiego rozmiaru zdobień czy kroju. Coraz częściej w modzie ślubnej natykamy się właśnie na minimalizm, którego idealnym uosobieniem są dopasowane do kobiecej sylwetki suknie. To one idealne podkreślają kobiece krągłości, nadając im przy tym delikatności i subtelności, które są niezbędnymi cechami kreacji Panny Młodej. Jeśli więc lubimy wybierać skromniejsze fasony, to najlepiej sprawdzi się taka sukienka etui na ślub cywilny lub kościelny.


Krótka suknia ślubna dopasowana do figury na ślub cywilny

Często zastanawiamy się, czy założenie długiej sukni na ślub cywilny jest odpowiednie? Jednak wbrew pozorom wcale nie musimy stawać przed takim dylematem, gdyż jej krótszy dopasowany model doskonale sprawdzi się na taką uroczystość. A co najważniejsze nadal sprawia, że będziemy wyglądać wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Dodatkowym urozmaiceniem takiej kreacji może być fascynator, czyli mini kapelusik przyozdobiony w różnego rodzaju piórka, woalki, kryształki i inne akcesoria do włosów. Ponadto decydując się na krótką dopasowaną suknię ślubną, możemy być pewne jej wygody oraz braku problemów z poruszaniem, które są częstym dylematem w przypadku długich fasonów.


ślub cywilny sukienka

No Comments
Post a Comment