Blog

bukiet ślubny 2017

Najmodniejszy bukiet ślubny na sezon 2017

Panna Młoda bez bukietu ślubnego? To niemożliwe! W tym sezonie każda młoda powinna taki ze sobą mieć! I nie w minimalistycznej wersji a MAXI! Dlaczego? Bo jest ZOOM na naturalny bukiet ślubny 2017, który będzie HITEM w tym sezonie!

Bukiet ślubny 2017 – jaki wzór wybrać?

Zastanawiacie się jaki bukiet ślubny będzie Wam pasował? Tak tak, bukiet również musi pasować do całości końcowego obrazka! Tego dnia wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, nie ma przebacz! Nawet jeśli chcesz pójść z jednym kwiatem do ślubu, musi być on wcześniej zaplanowany! Chyba nie chcesz tak jak panna młoda z jednego programu telewizyjnego, wyrwać kwiatek z ławki i z takim powędrować do ołtarza?

 

Bukiet ślubny – jaka powinna być jego cena?

Przeważnie bukiety ślubne możemy dostać już za 150 zł! Ale wszystko zależy od tego, jaki bukiet ślubny planujecie sobie sprawić. Logiczne – im większy tym droższy. Im więcej wymyślnych kwiatów, wstążek i dodatków tym cena rośnie! Inaczej jest np. w przypadku idealnie dopracowanych wiązanek np. z jednego rodzaju kwiatów. Chociaż, tutaj też wszystko zależy od wielkości i typów kwiatów, jakie akurat królują w sezonie. Wiadomo, w lato dostępnych będzie ich więcej niż zimą, ale z drugiej strony, znamy pewne miejsca, gdzie całym rokiem możemy dostać te wymarzone, wystarczy jedynie zapytać pasjonatów!

Bukiet ślubny z różnych kwiatów

Macie jakieś swoje ulubione typy kwiatów do ślubu? Frezje, piwonie, a może goździki. Jeśli tak, niżej przedstawiamy bukiety z tych właśnie kwiatków! Według nas to najmodniejsze wiązanki w tym roku!

Bukiet ślubny z frezji

Podobają Wam się?

 

 

bukiet ślubny frezje

Bukiet ślubny z goździków

Uwielbiamy goździki!

 

Bukiet ślubny z goździków

 

 Eustoma – bukiet ślubny

Zamiennik piwonii – eustoma. Uwielbiamy je!

 

Eustoma - bukiet ślubny

 

Bukiet ślubny z piwonii

Chyba nie byłoby Panny Młodej, która nie oszalałaby na ich punkcie, prawda?

 

Bukiet ślubny z piwonii

 

My jesteśmy zakochane we wszystkich bukietach ślubnych. Jednym słowem uwielbiamy kwiaty, w dodatku w dniu ślubu. Same nie wiemy na co się zdecydować, a ślub za pasem! Chyba będziemy musiały zrobić wyliczankę, co i Wam też radzimy! Nie sposób wybrać najciekawszy bukiet ślubny na 2017 sezon! Idąc zasadą, że do sukni księżniczki musi być mały bukiet, pewnie co druga z nas miałaby mikro kwiaty do ślubu. Dlatego, jeśli coś Wam się podoba, nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej! Przecież to jedyny taki dzień w życiu, możecie zaszaleć, prawda?

 

 

 

 

 

No Comments
Post a Comment