Blog

biala sukienka na slub jako gosc: czy wypada

Biała sukienka na ślub jako gość: czy wypada?

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, czy biała sukienka na ślub jako gość: czy wypada? Jeśli tak, a nie miałaś okazji przeczytać naszych wcześniejszych artykułów na ten temat, koniecznie musisz to nadrobić! Powiemy czemu nie warto wbijać się w białą sukienkę na ślub koleżanki lub siostry tego dnia, czym zastąpić białą sukienkę na ślub jako gość oraz czy w ogóle biała sukienka na ślub wypada aby ją założyć.

Biała sukienka na czyjś ślub

Jeśli jesteś zaproszona na czyjś ślub i zastanawiasz się jaką kreację tego dnia założyć, podpowiadamy – nie zakładaj białej sukienki na wesele! Czemu? Ponieważ to Pannie Młodej ten przywilej tego dnia się jedynie należy! No chyba, ze Twoja kiecka ma jakieś wyraźne kwiaty, hafty czy przeszycia w intensywnych kolorach! Lub jeśli jest uszyta w jakiś fajny, fikuśny sposób! Nigdy nie zakładaj białej sukienki do ziemi, albo w ogóle zakończonej koronką na ślub znajomej Ci osoby. Pewnie nie chciałabyś żeby na Twój ślub ktoś tak przyszedł ubrany i zamiast na Tobie na tym kimś wszyscy by skupili swoją uwagę, prawda?

Biała sukienka na ślub jako gość: czy wypada?

Biała sukienka  na ślubie jak już wiesz, nie jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego mamy dla Ciebie propozycję – zobacz stylizacje jakie dla Ciebie przygotowałyśmy, a może skusisz się na którąś z nich? Według nas wszystkie zasługują na chwilę uwagi. Jeśli uwielbiasz biały kolor i wiesz, że tylko w takim będziesz się dobrze czuła tego dnia, nie wyobrażasz sobie innej sukienki, bo nie pójdziesz wcale na wesele, postaw na przykład na wyraziste dodatki do tej białej sukienki! Np. duże czerwone korale albo chustka, ewentualnie marynarka lub narzutka w innym kolorze. W pasie przewiąż się delikatnym paskiem, który podkreśli dodatkowo Twoją figurę i gotowe! Niżej kilka propozycji odnośnie białej sukienki na wesele, skusisz się na jedną z nich?

biala sukienka na slub jako gosc czy wypada

biala sukienka na slub jako gosc czy wypada

biala sukienka na slub jako gosc czy wypada

Jeśli nadal masz dylemat –  biała sukienka na wesele czy wypada? Postaw się przez chwilę w roli Panny Młodej i wyobraź sobie jak Ty byś się czuła na swoim weselu jakby ktoś taką miał, i zdecyduj….. Decyzja należy już tylko do Ciebie. Ważne żeby dzień był dla wszystkich udany, a wesele trwało do białego rana! Baw się dobrze i wyglądaj oszałamiająco! Ale pamiętaj – to Panna Młoda na weselu ma być gwiazdą wieczoru, na Ciebie przyjdzie czas, lub miałaś swoją szanse?

Biała sukienka na ślub jako gość: czy wypada? Biała sukienka na ślub jako gość: czy wypada? Biała sukienka na ślub jako gość: czy wypada?

No Comments
Post a Comment